You are currently viewing Amibitny kosztorysant budowlany

Amibitny kosztorysant budowlany

Córka wzięła ślub z Kamilem miesiąc temu. Jestem bardzo zadowolona z mojego zięcia bo on jest bardzo dobrym człowiekiem. Widać, że rodzice dobrze go wychowali. Jest pomocny w domu a także bardzo ambitny jeśli chodzi o życie zawodowe. Michał przygotowuje kosztorysy budowlane dla swoich klientów.

Czym są kosztorysy budowlane?

kosztorysy budowlaneMichał pracuje w znanej korporacji. Jego pozycja w firmie jest mocna. Szef na każdym kroku go chwali i docenia jego starania. Michał już dostał awans w zeszłym roku i dostał zapewnienie, że jeżeli nadal będzie tak dobrze wykonywał swoje obowiązki to kiedyś zostanie zastępcą kierownika. Kosztorysy inwestorskie są bardzo trudne dla mnie. Kiedyś zięć chciał mnie nauczyć i pokazać jakie dane trzeba gdzie wprowadzać. Ja jednak nie jestem i nigdy nie byłam dobra z matematyki i niestety ten zawód nie jest dla mnie. Kosztorysy robót budowlanych jak twierdzi Michał to podstawa przez rozpoczęciem jakichkolwiek prac budowlanych. Inwestor musi wiedzieć ile dana inwestycja będzie go kosztować. Koszty muszą być znane także firmom budowlanym. Kosztorysy to bardzo ważne dokumenty. Kosztorysy można przedstawiać w banku jeśli klient stara się o kredyt. Fachowe kosztorysy budowlane na Dolnym Śląsku mogą także być przedstawiane w wielu urzędach jeśli inwestor stara się o dofinansowanie unijne. Dolny Śląsk w dzisiejszych czasach robi się coraz bardziej nowoczesny. Powstaje wiele nowych budynków i wiele firm korzysta z takich kalkulacji.

 

Ja zapewniam wyceny nieruchomości moim klientom i nie zamieniłabym mojej pracy na nic innego. Praca jest spokojniejsza i dobrze czuje się w tych obowiązkach. Cieszę się, ze córka trafiła na tak dobrego męża. Mam pewność, że będzie on dla niej dobry i zawsze sobie ze wszystkim poradzą. Teraz trzymam kciuki żeby jak najszybciej pojawił się wnuk.