You are currently viewing Ankiety od producenta maszynowej folii stretch

Ankiety od producenta maszynowej folii stretch

 

Od dłuższego czasu korzystam z produktów tylko i wyłącznie jednego producenta folii stretch. Nie patrzę nawet na ceny, jakie oferują inne firmy – podoba mi się przejrzystość warunków oraz fakt, że nigdy żadna wysłana przez nich dostawa się do nas nie spóźniła. Czasem potrafią też nas zaskoczyć.

Współpraca z producentem maszynowej folii stretch była udana

folia stretch maszynowa producentW zeszłym tygodniu na przykład na nasze wszystkie adresy mailowe przyszła od nich prośba, o wypełnienie ankiety. Prosili o szczerość i zapewniali, że każda nasza uwaga zostanie wzięta pod rozwagę przy wprowadzaniu zmian w funkcjonowaniu firmy. Prawda była taka, że nie mieliśmy do nich dosłownie żadnych zastrzeżeń. Nas interesowała folia stretch maszynowa producent zaś wywiązywał się ze wszystkich warunków umowy. Nigdy nie było żadnych spięć, niedomówień czy też opóźnień w czymkolwiek, czy to chodzi o płacenie z naszej strony, czy też dostarczanie towarów od nich. Zgodnie z prawdą wypełniliśmy ankietę – jakość produkowanej przez nich folii stretch była bardzo wysoka. Ceny uważaliśmy za korzystne dla nas, tak samo jak długość trwania transportu. Kontakt z nimi ciężko było ocenić, ponieważ było go bardzo mało. Nie mieliśmy jak mieć do nich jakichkolwiek zarzutów, skoro praktycznie się z nimi nie kontaktowaliśmy. Wysłaliśmy wypełnioną ankietę, za co bardzo szybko dostaliśmy odpowiedź. Zawierała ona podziękowanie za poświęcony czas oraz kod rabatowy, który należało podać przy składaniu następnego zamówienia, by otrzymać dziesięć procent zniżki na folie stretch.

Właśnie w ten sposób nasi kontrahenci od dawna już nas zaskakiwali. Nie idzie to oczywiście tylko i wyłącznie w jedną stronę – dostaliśmy rabat za to, że i my zrobiliśmy coś dla nich. Jeśli jednak dostaną więcej takich odpowiedzi jak od nas, to na pewno dojdą do wniosku, że nie ma sensu niczego zmieniać w firmie.