You are currently viewing Aranżacja mieszkania przy pomocy gustownego oświetlenia

Aranżacja mieszkania przy pomocy gustownego oświetlenia

Decydując się na wystrój wnętrza, musimy wziąć pod uwagę zmianę nie tylko koloru ścian i wymianę mebli na bardziej nowoczesne, ale także zakup nowych dodatków, dzięki którym pomieszczenie nabierze nowego wyrazu. Są to między innymi modne rolety, duże lustra powiększające optycznie pokój oraz gustowne oświetlenie. W zależności od stylu mogą być to loftowe mosiężne lampy, eleganckie szklane plafony itp..

Elegancka stylizacja z nowoczesnym plafonem diamond

plafon diamondDo oświetlenia, które jest zarówno bardzo efektowne jak i dyskretne zalicza się niewątpliwie nowoczesne plafony. Umieszczane na suficie lub w górnej części ściany tworzą niepowtarzalną dekorację oraz zapewniają idealne oświetlenie całemu pomieszczeniu. Szeroka gama opraw tego typu zawiera głównie plafony okrągłe, spłaszczone, jednak bywają także kwadratowe, a także w nierównych kształtach. Zazwyczaj posiadają  miejsce na jedną żarówkę jednak bywają i rozbudowane oprawy na kilka świetlówek. Jeśli nasze wnętrz jest utrzymane w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce najlepiej wybrać plafon diamond, zachwycający swoim blaskiem. Jest on tworzony w kilku odsłonach. Najczęściej jest to oprawa na jedno źródło światła, ozdobiona jest wieloma błyszczącymi kryształkami imitującymi diamenty. Polecana szczególnie do eleganckiego salonu. W gustownej jadalni warto zainstalować plafon z kilkoma żarówkami, stworzy to lepszy wygląd i efektowniej oświetli pomieszczenie.

Plafony z kryształowym wykończeniem idealnie sprawdzą się nie tylko w jadali i pokoju dziennym, ale nawet w ekskluzywnej sypialni oraz łazience.  Wszystko zależy od tego jakie meble i inne dodatki zastosujemy w wystroju pomieszczeń. Idealny plafon  z diamentami do naszego mieszkania możemy kupić w każdym renomowanym sklepie z oświetleniem.