You are currently viewing Auto na akumulator dla dziecka

Auto na akumulator dla dziecka

Ostatnio wśród dzieci w wieku mojego syna nastała moda na duże zabawkowe samochodziki, które można prowadzić jak prawdziwe auto. Ponieważ wszyscy chłopcy w przedszkolu mieli takie zabawki, mój syn też się upomniał, że chce dostać taką zabawkę. Ponieważ akurat zbliżały się jego urodziny postanowiliśmy z mężem sprezentować mu taki samochodzik. 

Kupno auta z akumulatorem dla syna 

autka akumulatorowe dla dzieciPostanowiliśmy z mężem, że zakupu dokonamy w sklepie stacjonarnym, tak żeby od razu sprawdzić stan techniczny autka i nie kupić chińskiego bubla. W sklepie był bardzo duży wybór takich zabawek. Zaczepiliśmy więc sprzedawcę i powiedzieliśmy, że interesują nas autka akumulatorowe dla dzieci. Sprzedawca zapytał nas o wiek syna i wskazał nam autka, które będą odpowiednie dla jego wieku. Ponieważ syn jest jeszcze mały wybraliśmy autko z niewielkim akumulatorem, które nie pozwala na zbyt szybką jazdę. Dodatkowo wybrany przez nas model był energooszczędny dzięki czemu nie będzie zużywał dużo prądu przy ładowaniu. Ponieważ syn jest bardzo ruchliwym dzieckiem wybraliśmy model z szelkami bezpieczeństwa oraz z zabezpieczeniem, żeby dziecko nie wypadło z autka. Sprzedawca zachwalał również koła samochodu. Były bardzo duże, wykonane z wysokojakościowej gumy. Miały one ułatwiać dziecku pokonanie przeszkód takich jak krawężnik, co przy mniejszych kołach mogłoby być kłopotliwe. 

Zdecydowaliśmy się kupić dziecku tą zabawkę. Akumulator rzeczywiście ładował się bardzo szybko, a samochodzik miał odpowiednią prędkość, dostosowaną do wieku dziecka. Szelki natomiast nie przeszkadzały dziecku w siedzeniu. Były regulowane, dlatego można je było dostosować do wzrostu dziecka. Synek był zachwycony zabawką. Duże koła również się sprawdziły, pokonywanie przeszkód na drodze nie stanowiło problemu.