You are currently viewing Babcia i medycyna estetyczna

Babcia i medycyna estetyczna

Nasza babcia jest wyjątkowa. Nie interesuje jej to, że ma już prawie 70 lat. Nie chodzi po żadnych lekarzach, nie skarży się na żadne dolegliwości. Jest w świetnym stanie i zdrowotnym, i też nieźle wygląda. Regularnie chodzi do kosmetyczki, i chyba cała Bydgoszcz ją podziwia, że w tym wieku można wyglądać jak 40latka.

Babcia korzysta z usług medycyny estetycznej

medycyna estetycznaBabcia preferuje zabiegi na twarz, które pozwalają jej cieszyć się dłużej młodością. Odwiedza kosmetyczki, z którymi bardzo dobrze się dogaduje, i ma już nawet zniżki stałego klienta. Wykonują jej botox co jakiś czas, bo to co parę lat trzeba poprawiać. Ubiera się bardzo modnie, zawsze nosi wysokie obcasy, ma kapelusz, i ładnie zrobioną fryzurę. Mimo swojego wieku, ma całkiem gęste włosy, i to też chyba jakieś zabiegi na ciało tutaj na to wpłynęły, ale nie wiem dokładnie. Bo o tym nie mówi za wiele. Uważa, że kobieta nie o wszystkim powinna mówić, i część rzeczy zachowuje w tajemnicy. No ale czasem udaje mi się coś tam podsłuchać, jak umawia się telefonicznie na wizyty. Dlatego wiem, że profesjonalna medycyna estetyczna Bydgoszcz jest jej wielkim przyjacielem. Nigdy nie wychodzi z domu bez makijażu. Dla niej to tak, jakby wyjść bez ubrania. Bardzo dba o siebie i to mnie cieszy. Nawet biega czasami po parku. Nikt by nie powiedział, że jest już w takim wieku. Chciałabym, jak będę miała tyle lat to ona, też czuć się tak dobrze. Babcia ma nawet przedłużane rzęsy! Nie jakoś tak w przesadzony sposób, ale delikatną metodą sobie przedłuża, by mieć ładne kocie spojrzenie.

Szkoda, że dziadka już nie ma z nami, bo na pewno by podziwiał jej urodę. Tak to jacyś obcy mężczyźni młodsi od niej o pół wieku się za nią odwracają. Ona śmieje się z tego, ale na pewno jej to imponuje, że młodsze osoby wodzą za nią wzrokiem. Cała babcia, no ale jak jej tal dobrze, to niech sobie robi co uważa.