You are currently viewing Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Niedawno w naszym domu wraz z moją ukochaną żoną wymieniliśmy sobie schody. Dotychczas mieliśmy schody drewniane, jednakże tym razem zdecydowaliśmy się na to, że zrobimy sobie schody szklane, które niesamowicie nam się podobały.

Balustrady i pomoc fachowców

balustradyNa szczęście mieszkamy w bardzo dużym mieście, jakim jest Gdynia, także nie sprawiło nam najmniejszego problemu znalezienie fachowców, którzy zajęli się robieniem naszych wymarzonych schodów. Zresztą województwo pomorskie jest na tyle duże i jest tutaj tyle przeróżnych ekip budowlanych, że nawet jeżeli takiej ekipy nie znaleźlibyśmy w Gdyni, to na pewno znaleźlibyśmy ją w innym, pobliskim mieście. Ekipa, którą wynajęliśmy wykonała swoją pracę można powiedzieć, że idealnie i schody wyszły nawet lepiej, niż z żoną się tego spodziewaliśmy. Chociaż też mieliśmy dylemat, które balustrady wewnętrzne będą lepsze. Na początku wraz z żoną myśleliśmy, że najlepsze do tych naszych schodów będą balustrady systemowe. Panowie z ekipy, jednakże odradzili nam ten wybór, gdyż stwierdzili oni, że potrzebne do zamontowania przy tego typu balustradach są systemy balustrad, które przy tego typu schodach, na jakie się zdecydowaliśmy mogą po prostu nie zdać egzaminu i się nie sprawdzić. Panowie doradzili nam jednakże, żebyśmy się zdecydowali na balustrady całoszklane, które właśnie do wybranych przez nas schodów będą po prostu pasować niemalże idealnie. Po namyśle zdecydowaliśmy się właśnie na proponowane przez Panów balustrady, ponieważ oni przecież znają się na tym dużo lepiej niż my i mają zdecydowanie większą i szerszą wiedzę na ten temat. Efekt całych tych schodów po prostu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Jesteśmy z żoną bardzo, ale to bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na balustrady proponowane przez panów, bo one po prostu prezentują się obłędnie.

Więcej na stronie http://bud-max.com