You are currently viewing Baza pod cienie do powiek paese – jak używać?

Baza pod cienie do powiek paese – jak używać?

Aby utrzymać idealny makijaż oczu w każdych warunkach, nie trzeba co chwile go poprawiać. Warto jeszcze przed nałożeniem cieni użyć specjalnej bazy, która przedłuży ich trwałość. 

Jak używać bazy pod cienie do powiek paese?

baza pod cienie do powiek paeseChoć baza pod cienie przez większość pań nie jest uznawana jako konieczność, a niektóre jeszcze nawet o niej nie słyszały, coraz więcej miłośniczek pięknego makijażu decyduje się na jej używanie. Dzięki zastosowaniu bazy cienie na powiece wyglądają idealnie przez cały dzień – nie ścierają się, nie osypują ani nie rolują i nie zbierają w załamaniach powiek. To dobre rozwiązanie kiedy udajemy się na ważną imprezę do białego rana, albo kiedy wiemy, że będziemy mieć do czynienia z trudnymi warunkami, jak np. deszcz czy upał. Większość tego typu preparatów nadaje się zarówno pod cienie sypkie, jak i te o kremowej konsystencji. Dobrym przykładem bazy pod cienie, która ma przystępną cenę i jest bardzo wydajna jest baza pod cienie do powiek paese. Używanie takiego specyfiku jest bardzo proste. Niewielką ilość bazy nakładamy równomiernie na całą powiekę, aż do linii brwi. Można to robić gąbeczką, pędzelkiem lub aplikatorem do cieni, jednak doskonałe efekty daje nałożenie kosmetyku po prostu palcem. Dzięki temu można nanieść go bardzo precyzyjnie i sprawić, że szybko wtopi się w skórę. Po chwili, kiedy baza się wchłonie nakładamy cienie. Dobrze dobrana baza wygładza skórę powiek i wyrównuje jej koloryt, maskując niewielkie niedoskonałości. Dodatkowo jej używanie sprawia, że kolory użytych cieni są bardziej wyraziste i głębokie. 

Używanie bazy pod cienie do powiek nie jest skomplikowane i nie zajmuje dłużej niż minutę, za to daje doskonałe efekty. Dlatego jeśli lubimy mocniej podkreślać oczy, warto zainwestować w ten kosmetyk.