You are currently viewing Brat opowiada mi o pracy przy kompleksowej obsłudze imprez

Brat opowiada mi o pracy przy kompleksowej obsłudze imprez

Mój brat Łukasz wyjechał do Krakowa, ponieważ stwierdził, że u nas na wsi nie ma dla niego zajęcia. Zawsze marzył o wielkim mieście i wszyscy wiedzieliśmy, że wcześniej czy później się wyprowadzi z domu. Wynajmuje jakieś mieszkanie w centrum Krakowa i niedawno zmienił pracę.

Minigolf to nowa atrakcja imprez

minigolfJest z niej bardzo zadowolony i postanowiliśmy go odwiedzić w Krakowie, by nam o wszystkim opowiedział i pochwalił się swoją nową pracą. Mieszkanie brata jest bardzo ładne i przestronne. Kiedy przyjechaliśmy to już na nas czekał z obiadem. Od razu zaczął nam opowiadać o swojej pracy. Jego zadaniem jest kompleksowa obsługa imprez, którą się zajmuje. Powiedział, że również organizacja imprez firmowych jest jego zadaniem i bardzo lubi się tym zajmować. Szef jest z niego bardzo zadowolony i powiedział mu, że jak będzie tak cały czas pracował, to przypadnie mu również obsługa bankietów, która jest bardzo dobrze płatna. Brat zarabia podstawę i dostaje prowizję, dlatego dodatkowe obowiązki bardzo go cieszą. W pracy zaprzyjaźnił się z jednym chłopakiem, którego zadaniem jest obsługa techniczna konferencji i bardzo często razem pracują przy różnych projektach. Brat widać, że jest bardzo szczęśliwy i się rozwija. Pochwalił się, że szef nagrodził go dodatkowo za innowacyjne pomysły. Wprowadził on bowiem do oferty polecany wynajem minigolfa, który można wynająć na imprezę. Podjął współpracę z facetem, który właśnie się tym zajmuje. Brak powiedział, że taki minigolf świetnie się sprawdził na imprezach, które organizuje i w zasadzie to ten minigolf teraz jest obecny na każdej imprezie.

Bardzo miło nam zleciał czas u brata. Cieszy mnie, że jest szczęśliwy i sobie tak doskonale radzi w pracy. Wiem, że daleko zajdzie i kto wie, może kiedyś w przyszłości zostanie kierownikiem projektu.