You are currently viewing Budowa hal w parku przemysłowym

Budowa hal w parku przemysłowym

Byłem producentem hal przemysłowych i górowałem w województwie pomorskim. Jako lider w branży często byłem doceniany i klienci chętnie korzystali właśnie z moich usług. Często brałem też udział w przetargach, które w większości przypadków udawało mi się wygrywać. 

Wygranie przetargu na budowę hal przemysłowych 

hala gdyniaTym razem w grę wchodziły ogromne pieniądze i nie była do wybudowania jedna hala Gdynia była miastem, gdzie często wykonywałem zlecenia i wiedziałem o każdej kolejnej inwestycji, która była planowana. Powstał nowy park przemysłowy, w którym miały być wybudowane duże hale przemysłowe. Inwestor ogłosił przetarg i postanowiłem wziąć w nim udział. Wiedziałem, że muszę mocno obniżyć koszty, by wygrać, ponieważ chętnych na taki przetarg było wielu. Inwestorowi też zależało na najniższej cenie i na tym właśnie musiałem się skupić. Hale, które ja budowałem były wykonywane z najlepszych materiałów, stabilne i dawały gwarancję niezawodności. Warto było mi więc obniżyć cenę, by wygrać, gdyż wiedziałem, że i tak sporo na tym przetargu zarobię. Do wybudowania było dwanaście hal i w grę wchodziły ogromne pieniądze. Osobiście przygotowałem ofertę na wybudowanie hal w parku przemysłowym i pozostało mi czekać. W międzyczasie moi pracownicy pracowali przy bieżących zleceniach, których było sporo. Kiedy przyszedł czas ogłoszenia wyników i dowiedziałem się, że wygrałem, to od razu zaangażowałem do tego zlecenia wszystkich swoich pracowników. Miałem określony termin na wybudowanie hal.

Wszyscy moi pracownicy podczas prac wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Wiedzieli, jak ważne było, aby wykonać projekt na czas i często brali nadgodziny. Byłem szanowanym producentem hal przemysłowych i nie mogłem pozwolić sobie na żadne niepowodzenie.