You are currently viewing Busy do Niemiec a obliczanie faktur

Busy do Niemiec a obliczanie faktur

Nazywam się Katarzyna i mam trzydzieści siedem lat. Od urodzenia mieszkam na pomorzu i kocham to miejsce. Kilka lat temu rozpoczęłam pracę w firmie, która wypożycza busy do Holandii, Czech czy busy do Niemiec a także realizuje transport w różne części europy.

Busy do Niemiec z możliwością wynajęcia przez klienta

bus olsztynNasze busy do Holandii są nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone. Jeżeli klienci wypożyczają busy do Holandii to zawsze zostaje im przydzielony kierowca z naszej firmy. Jeżeli chodzi polecane o busy do Niemiec w Pomorskim, to jest możliwość wynajęcia samego pojazdu, który klient zwraca do nas po powrocie. Jeżeli klienci zamawiają busy do Niemiec bez kierowcy, to wtedy muszą sobie zorganizować na własną rękę busy z Niemiec do Polski. Nasza firma współpracuje z tamtymi przewoźnikami i często też organizujemy dla klientów busy z Niemiec do Polski i jest to wtedy dużo niższy koszt. Ja jestem odpowiedzialna za wystawianie faktur za wypożyczone busy do Holandii oraz rozliczam koszty paliwa. Tak samo dzieje się, jeżeli chodzi o busy do Niemiec, ponieważ mamy takie same stawki. Faktura jest wystawiana na koniec po sprawdzeniu przejechanych kilometrów. Sprawdzamy także stany techniczne pojazdów. Wszystkie faktury, które wystawiam są akceptowane przez właściciela firmy, które przekazuje je swoim klientom. Nasze busy do Holandii są jednymi z tańszych dlatego klienci często korzystają z naszych usług. Tak samo jest jeżeli chodzi o busy do Niemiec, bo mamy naprawdę konkurencyjne ceny. Poza rozliczaniem faktur i zleceń rozliczam także naszych kierowców, wypłacam im diety oraz rozliczam czas ich pracy.

Lubię swoją pracę, ponieważ bardzo dużo się w niej nauczyłam i mam możliwości rozwoju, co bardzo sobie cenię. Niebawem dostanę podwyżkę od szefa, bo już ostatnio coś mi wspominał na ten temat.