You are currently viewing Chcę zlecić wykonanie projektu domu

Chcę zlecić wykonanie projektu domu

Dostałem w spadku kawał dobrej ziemi. Jest to teren pod budowę i bez problemu mogę wbudować tam dom. Od dawna o tym myślałem, ale nie miałem odpowiedniej działki a ten rejon bardzo mi odpowiada. Teraz będę miał własny dom poza miastem.

Otrzymałem projekt domu, który bardzo mi się podoba

projekty domów kielceZdecydowałem, że odwiedzę firmę, która wykonuje projekty domów kielce i poproszę ich pomoc. Wiem, że mają gotowe projekty, ale może zaoferują mi jakieś nietypowe rozwiązanie? Chciałbym mieć nowoczesny dom, który będzie się wyróżniał od pozostałych w okolicy. Tam na pewno robią takie projekty domów kielce. Pojechałem do biura w następnym tygodniu, bo miałem wtedy nieco więcej wolnego czasu. W biurze było bardzo spokojnie i każdy pracował. Podeszła do mnie sekretarka i wyjaśniłem w jakim celu tutaj jestem. Poprosiła, żebym zaczekał i za chwilę ktoś po mnie przyjdzie. Podszedł taki młody chłopak. Zaprosił mnie do swojego gabinetu i opowiedziałem co mi się marzy jeżeli chodzi o dom. Wyjaśnił mi, że wykonują wszystkie projekty domów kielce i jeżeli będę chciał dom w stylu japońskim to i taki mogą mi zaprojektować. Chłopak bardzo dobrze wybadał moje potrzeby i na tej podstawie ma zaprojektować dla mnie dom. Jestem bardzo zadowolony z tego spotkania i wiem, że ten projekt na pewno będzie mi się podobał. Mam do nich podejść w przyszłym miesiącu. Czas mi się bardzo dłużył i ciągle tylko myślałem co dla mnie wymyślił. W końcu nadszedł ten dzień i z samego rana pojechałem do tego biura. Byłem bardzo ciekawy.

Projekt szalenie mi się podobał. Właśnie o czymś takim marzyłem. Zapłaciłem niewiele, bo wszędzie to te koszty są bardzo porównywalne. Teraz muszę znaleźć kogoś, kto mi wybuduje ten dom. Marzenia to jednak się spełniają i jestem tego przykładem.