You are currently viewing Ciecie tworzyw sztucznych i mój sklep

Ciecie tworzyw sztucznych i mój sklep

Zostało sześć dni do otwarcia naszego sklepu, bardzo się z tego powodu cieszę. Wczoraj jednak zdarzyła się pewna przygoda, ponieważ zamówione gabloty pleksi okazały się być większe od tych, które rzeczywiście zamawialiśmy. Dzwoniłem zaraz do firmy która obrabiała i projektowała tworzywa techniczne, od której zamawialiśmy te gabloty pleksi.

Ciecie tworzyw sztucznych odbyło się błyskawicznie

ciecie tworzyw sztucznych - www.pleksi.com.plOtrzymałem informację, że z przyczyn, że to były ostatnie sztuki na magazynie, nie mogę liczyć na wymianę, a po drugie kupowałem je w promocji, dlatego nie wiele mogę w tej sprawie uzyskać. Byłem bardzo niepocieszony, jednak w tym samym momencie, kiedy siedziałem na schodach przed sklepem, podjechał mój znajomy z podstawówki. Zapytał się czym się trapię i wszystko mu wyjaśniłem, że te gabloty pleksi które stoją oparte o ścianę nie wejdą nawet przez drzwi do sklepu, ponieważ są zbyt szerokie. Natychmiast mnie jednak pocieszył i powiedział, że ma w garażu odpowiednie narzędzia, które potrafią wykonać cięcie tworzyw sztucznych, co zatem idzie może moje gabloty pleksi przyciąć na rozmiar mi odpowiadający. Fantastyczna sprawa pomyślałem, okazało się, że tworzywa techniczne nie przysporzą mi kilka dni przed premierą sklepu, kłopotu. Wpakowaliśmy gabloty pleksi do samochodu i ruszyliśmy szybko do niego. Rzeczywiście ciecie tworzyw sztucznych – www.pleksi.com.pl odbyło się błyskawicznie i sprawnie, co pozwoliło mi tego samego dnia ustawić je w sklepie.

Mój kolega powiedział, że jak będę miał kiedyś zbędne tworzywa techniczne to chętnie przyjmie, ponieważ pracuje w zakładzie, który utylizuje tego typu materiały, a ja będę miał porządek w domu, sklepie czy na podwórku. Dzisiaj wiem, że nic nie trzeba się załamywać i z każdej sytuacji znajdzie się rozwiązanie, a czasami może pojawić się zupełnie z zewnątrz i szybko