Ciepła kołdra hotelowa

Nie ma nic lepszego w zimny dzień niż moment, gdy możemy nareszcie iść spać, chowając się pod miękką, ciepłą kołdrą. Dotyczy to nie tylko kołdry własnej, ale i tych, pod którymi śpimy w hotelach. Zmęczeni po całym dniu zwiedzania miasta albo po dwóch dniach konferencji z przyjemnością korzystamy z hotelowych wygód.

Cechy dobrych kołder hotelowych

kołdry hotelowePościel używana w hotelach musi wiele znieść. Nie tylko regularne użytkowania, ale także regularne pranie w wysokich temperaturach. Z tego powodu właściciele hoteli kupują kołdry, poduszki i pościel stworzoną z myślą o ich działalności. Ceny produktów dedykowanych dla hoteli nie są wcale takie wysokie, ponieważ zwykle kupowane są hurtowo, od kilku do kilkudziesięciu sztuk jednocześnie, a czasem nawet więcej w przypadku otwarcia nowego, dużego obiektu. Materiałem dobrym do produkcji hotelowych kołder są termicznie skręcane włókna, na przykład silikonowe. Są one antyalergiczne, bardzo lekkie i ciepłe, gwarantują więc, że hotelowi goście należycie odpoczną. Bardzo często kołdry hotelowe są pikowane, co zapewnia, że ich wypełnienie nie będzie się przesuwać, nawet po dłuższym okresie użytkowania oraz wielu praniach i wirowaniu. Szukając produktów najwyższej jakości można wybrać kołdry i poduszki, które posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100. Jest to dowód na to, że do produkcji kołdry nie użyto szkodliwych środków chemicznych ani barwników, jest więc w pełni bezpieczna dla użytkowników.

W sklepach producentów dostępne są hotelowe kołdry na każdą porę roku: letnie i zimowe, a także całoroczne. Wybór dobrej jakości produktu, szczególnie tego z atestem, sprawi, że goście naszego hotelu czy pensjonatu będą należycie odpoczywać i z pewnością chętniej wrócą, wiedząc, że mogą liczyć doskonałe warunki do snu.