You are currently viewing Cudowny rejs z siostrą

Cudowny rejs z siostrą

Jestem bardzo zżyta z moją siostrą. Zawsze spędzałyśmy dużo czasu razem ale ostatnio każda z nas bardzo intensywnie pracowała i nie miałyśmy zupełnie czasu dla siebie. Chciałyśmy spędzić razem trochę czasu ale w jakimś wyjątkowym miejscu. Zbliżały się Święta Bożego Narodzenia, a my postanowiłyśmy zrobić coś szalonego – gdzieś wyjechać.

Rejs po Grecji bardzo mi się podobał

rejsy grecjaZdecydowałam się wybrać się na długie właściwie to zimowe wakacje z siostrą do Grecji. Zaplanowałyśmy by w Grecji spędzić około dwóch i pół tygodnia jednakże jeden cały tydzień z pobytu chciałyśmy przeznaczyć na rejs. To siostra wpadła na pomysł rejsu. Szczerze mówiąc ja nie wiedziałam nawet, że jest taka możliwość. Okazało się, że jest bardzo dużo ofert różnych rejsów nie tylko blisko Grecji. Kiedy wpisałyśmy z siostrą w wyszukiwarkę “rejsy Grecja” pokazało nam się naprawdę dużo wyników. Dużo firm reklamowało swoje rejsy jako Bożonarodzeniowe bądź Sylwestrowe. Rej rozpoczynał się w Atenach skąd wypływaliśmy, Wigilię spędziłyśmy w Kithnos. Było naprawdę przyjemnie i bawiłyśmy się świetnie. W czasie rejsu poznałyśmy naprawdę fajnych ludzi. Nasza mała grupa bardzo się zżyła w czasie wspólnego spędzania czasu na jachcie i zwiedzeniu okolicznych wysepek. Bardzo polubiłam się z jedną dziewczyną z Hiszpanii. Morze Egejskie, po którym pływaliśmy i krajobrazy, które mogliśmy po drodze podziwiać są naprawdę piękne. 

Miałyśmy w sumie trochę szczęścia, bo zarówno rejs, jak i reszta kosztów związana z podróżą w takim późniejszym sezonie, w jakim my się wybierałyśmy była o wiele mniejsza niż latem. Pobyt w Grecji był naprawdę cudownym czasem. Mimo, że się tego nie spodziewałam to rejs był naprawdę świetnym doświadczeniem i podobał mi się najbardziej z całej wycieczki. Cieszę się również tego, ze spędziłam dużo czasu z siostrą.