Czy teledysk ślubny może być prezentem?

Moja siostra, Martyna, za dwa miesiące bierze ślub. Od kilku lat pracuje za granicą, ale nie wyobrażała sobie, aby wesele odbyło się gdzie indziej niż nasze rodzinne miasto. Praktycznie całą ceremonię zaślubin, jak i imprezę weselną zorganizowałam dla nich sama. Oczywiście konsultując z nimi większość spraw. 

Teledyski ślubne jako prezent dla pary młodej

ciekawy teledysk ślubnyDługo zastanawiałam się jaki prezent im sprawić. Nie chciałam oklepanych prezentów typu żelazko, odkurzacz czy robot kuchenny. Sami doskonale będą wiedzieli, co chcą sobie kupić. W związku z tym wykupiłam im u kamerzysty dodatkową opcję, a mianowicie zrobi im ciekawy teledysk ślubny. Martyna i Paweł będą mieli piękną pamiątkę ślubną ubraną w kilka minut. Stwierdziłam, że to naprawdę rewelacyjny pomysł. Zwłaszcza, że oni uwielbiają niespodzianki. Sama nie mogła się też doczekać, aż zobaczę teledysk. Dzięki teledyskom ślubnym w ciekawy sposób można przedstawić historię narzeczonych, a później małżonków. A przecież każda historia jest inna, więc tym bardziej ciężko zrobić dwa takie same czy podobne filmiki, prawda? Niektórzy chcą, aby były zawarte przygotowania do ślubu, ceremonia zaślubin oraz krótko wesele. Ja jednak poprosiłam, żeby w teledysku ślubnym zawarte były wypowiedzi najbliższych im osób o nich jako parze. Uznałam, że to inny, intrygujący pomysł, który może być czymś, co wyróżni ten teledysk ślubny na tle innych. Kamerzysta zgodził się ze mną, że to świetny pomysł, bo obecnie pary wymyślają co rusz nowe scenariusze teledysków ślubnych i wcale mnie to nie zaskoczyło.

Dzięki teledyskom ślubnym w łatwy i szybki sposób można wrócić na chwilkę do wspomnień ślubu. Zawsze to są wiele emocje, stres, więc myślę, że zarówno filmy, jak i zdjęcia ułatwiają nam powrót do ważnego dla nas dnia. Poza tym teledyski ślubne cieszę się coraz wiekszą popularnością, co mnie praktycznie nie dziwi, ponieważ ja widzę same zalety tego pomysłu.