Czy warto zostać detektywem?

Moja siostra założyła biznes. Rok temu ukończyła studia i wystąpiła do urzędu miasta o dofinansowanie, które było przewidziane dla absolwentów wchodzących na rynek pracy. Siostra zdecydowała się na wynajem lokalu w centrum miasta Warszawa.

Agencja detektywistyczna siostry

agencja detektywistycznaSiostra otworzyła biuro detektywistyczne. Śmiałem się, ze będzie śledzić dla mnie moje dziewczyny żebym miał pewność, że mnie nie oszukuję. Ale tak na prawdę w głębi duszy zawsze jej zazdrościłem bo ja nie wiedziałem co robić z moim życiem. Pracuję jako magazynier ale ta praca jakoś ta praca nie dostarcza mi takich wrażeń jak siostrze jej firma. Biuro detektywistyczne bardzo dobrze sobie radzi na rynku. Ostatnio czytałem w gazecie lokalne wywiad z moją siostrą. Opowiadała o sprawach w, których brała udział. Oczywiście nie mogła mówić o pewnych szczegółach, klienci muszą pozostać anonimowi to jej obowiązek. Zawsze z klientami podpisuje umowy i klienci maja to zagwarantowane. Biuro detektywistyczne siostry działa od poniedziałku do piątku. Czasem jednak siostra prowadzi pilne zlecenia w weekendy lub na wyjazdach. Ceny za usługi siostry nie są wygórowane. Stara się zawsze dogadać z klientem. Jeżeli widzi, ze jakiś klient potrzebuje pomocy ale nie ma za dużo pieniędzy to różnie stara się jakoś dogadywać. Siostra zatrudnia dwóch asystentów. Oni przygotowują i zbierają dokumenty do każdej sprawy. Agencja detektywistyczna z Warszawy siostry co roku się rozwija. Siostra ostatnio zaczęła kurs negocjacyjny.

 

Chce do swojej oferty wprowadzić negocjacje z klientami w różnego rodzaju sprawach. Siostra zachęca mnie na kurs detektywistyczny. Mówi, że chętnie mnie po nim zatrudni. Chyba się na niego zdecyduję czuje że muszę coś zmienić w swoim życiu. chciałbym pracować z moją siostra. Jest najlepszym specjalistą.