You are currently viewing Damska linia rowerów Kross

Damska linia rowerów Kross

 

Kobiety bardzo często wybierając rower myślą głównie o jego walorach estetycznych. Jednak aby jednoślad dobrze sprawował się zarówno podczas dojazdów do pracy jak i na wycieczce za miasto musi być wygodny. Tak jak wszystkie rowery Kross Lea, które zostały dostosowane do potrzeb płci pięknej.

Księżniczka na Krossie Lea

kross lea 2.0Jak już wspomniałam, podczas wyboru roweru nie modny wygląd jest najważniejszy. Producenci rowerów również o tym wiedzą, dlatego projektanci zatrudnieni u cenionej marki rowerów Kross stworzyli modele z linii Lea, które oprócz kobiecych kolorów posiadają także liczne udogodnienia zgodne z fizjonomią kobiecego ciała. Na przykład kross lea 2.0 to rower, który już budową ramy ułatwia podróżowanie dzięki możliwości dopasowania do potrzeb rowerzystek. Ponadto nisko poprowadzona górna poprzeczka ramy znacznie ułatwia wsiadanie i zsiadanie, jednocześnie pozwalając na stabilizację pozycji i poprawę bezpieczeństwa podczas jazdy. Natomiast na poprawę komfortu rowerzystki wpływa ułożenie siodełka i kierownicy, które wymuszają wyprostowaną postawę, a co za tym idzie nie powodują bólu ramion i pleców nawet po pokonaniu imponująco długich tras poza miastem. Na uwagę zasługuje również zastosowany w modelu Lea hamulec, który pozwala na bezpieczne i szybkie hamowanie nawet podczas pokonywania tras w mieście, gdy nie wiadomo kto może znaleźć się tuż przed twoim jednośladem, a jednocześnie jest tani w eksploatacji.

Dodatkowym atutem rowerów z linii Kross Lea jest stworzenie dziecięcych modeli idealnych dla dziewczynek. Miniaturowe wersje Lei również zapewniają komfort podróżowania, a dodatkowo zachowanie jednorodności w modelach rowerów posiadanych przez wszystkich członków rodziny ułatwia późniejszym serwisie przed kolejnym sezonem.