You are currently viewing Dla kucharzy potrzebowałem kitli do pracy

Dla kucharzy potrzebowałem kitli do pracy

 

Otwarcie restauracji było w moim życiu ogromnym wydarzeniem. Planowałem to od bardzo dawna i wszystko miało działać jak w przysłowiowym zegarku. Udało mi się nawet zatrudnić jednych z najlepszych kucharzy w mieście i uważałem to za ogromny sukces.

Kucharze w eleganckich kitlach

kitle kucharskieWszystko szło jak należy a moją restaurację odwiedzało wielu klientów, którzy zawsze wracali, ponieważ oferowałem smaczne potrawy. Pewnego razu odwiedził mnie jakiś przedstawiciel handlowy, który uświadomił mnie, że kucharze powinni mieć ubrane kitle kucharskie, by restauracja wyglądała bardziej profesjonalnie. Pomyślałem tylko o uniformach dla kelnerów, ale ten człowiek miał rację. Kucharz w kitlu wyglądał profesjonalnie i był przecież również wizytówką restauracji. Przedstawiciel pokazał mi jakie posiadał w ofercie kitle dla kucharzy i wszystkie bardzo mi się podobały. Zdecydowałem się jednak na takie eleganckie, bo przecież moja restauracja była prestiżowa i podawane było dobre jedzenie. Zamówiłem więc kitle dla swoich kucharzy i wziąłem po pięć zestawów. Najpierw dopytałem każdego kucharza jaki rozmiar nosi, aby idealnie dopasować kitle. Oczywiście w przypadku pomyłki miałem możliwość darmowej wymiany, ale wolałem uniknąć takiej sytuacji. Kitle zostały mi dostarczone przez przedstawiciela jeszcze tego samego dnia i doceniłem jego profesjonalizm. Kucharze w kitlach prezentowali się doskonale i wyglądali bardzo elegancko. Byłem wdzięczny przedstawicielowi za wizytę, bo była bardzo korzystna.

Kitle zamawiałem już zawsze u tego samego przedstawiciela, ponieważ oferował dobrej jakości produkty. Zdecydowałem się także na kupno innych produktów związanych z wyposażeniem restauracji i wyszedłem na tym bardzo dobrze. Klienci także docenili to wszystko.