Do piątku muszę wybrać ekskluzywne lampy włoskie

Cześć mam pewien problem. Moja dziewczyna ostatnio bardzo na mnie się obraziła, że nic nie wkładam od siebie do naszego wspólnego mieszkania. Wiecie, to nie jest tak, że mnie to nie obchodzi, a chodzi tylko i wyłącznie o to, że ja uważam, że Marta robi to tak ładnie, że akurat ja nie powinien jej przeszkadzać.

Nie znam się na ekskluzywnych lampach włoskich

ekskluzywne lampy włoskieNiestety, ona rozumie to zupełnie inaczej i poprosiła mnie wczoraj, żebym wybrał oświetlenie do naszego salonu… Wiecie, to jest cios poniżej pasa! Przecież ja nawet nie mam pojęcia, jakie lampy mieliśmy w naszym starym mieszkaniu. Naprawdę, ja jeszcze chyba nigdy nie zwróciłem uwagi na lampy w jakimś pomieszczeniu, a teraz mam wybrać coś do naszego salonu!? Siedzę już chyba pięć godzin przed komputerem i jedyne, co znalazłem to ekskluzywne oświetlenie włoskie. Myślę, że dziewczyny lubią, jak coś jest ekskluzywne. Co myślicie? Wydaje się wam, że takie ekskluzywne lampy włoskie dla każdego mogłyby spodobać się mojej Marcie? Kurczę… ja myślałem, że jak ja już kliknę w te lampy włoskie, to pojawi mi się jakiś model, zamówię i po kłopocie. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej. Lampy włoskie to dopiero początek!!! Ja nie zdawałem sobie nigdy sprawy z tego ile jest tych wzorów. Na przykład widziałem coś, co nazywa się Ideal Lux lampy, nazwa kosmiczna, ale model dosyć prosty. Później wśród innych fantazyjnych nazw znalazłem Artemide lampy… Jeny, ja naprawdę już się w tym wszystkim pogubiłem. Błagam, jeśli możecie, pomóżcie i podeślijcie mi jakieś fajne propozycje.

Marta dała mi czas do końca tygodnia, a przecież dzisiaj jest już czwartek… Jutro muszę coś zamówić! Całe szczęście, że żyjemy w takich czasach, że każdy towar można zwracać. Mam jednak nadzieję, że z waszą pomocą dokonam słusznego wyboru i Marta będzie zadowolona!