You are currently viewing Dobra kołderka dla mojego niemowlaka

Dobra kołderka dla mojego niemowlaka

Mojej córce trudno jest dogodzić, mimo iż ma dopiero roczek. Jednak ma bardzo delikatną skórą i alergie na wiele rzeczy, więc nie może ubierać czy jeść byle czego. Z jedzeniem nie jest źle. Wystarczy omijać pokarmy po których się źle czuje i gotowe. Jednak z ubrankami i pościelą było gorzej. Zwykłe materiału podrażniały skórę małej.

Kołdra dla niemowlaka była antyalergiczna

kołderki dla niemowlątTestowaliśmy różnych producentów, jednak nadal to nie było to. Sytuacja się polepszyła, jednak Weronika nadal miewała podrażnienia na skórze. W końcu zaczęliśmy szukać antyalergicznych rozwiązań nie tylko w temacie pościeli, ale samej kołdry i poduszek. Może chodzi o złe wypełnienie? Tak trafiliśmy na sklep oferujący świetne kołderki dla niemowląt. Ich wypełnienie było antyalergiczne, podobnie jak materiał którym były obszyte. Kolory były naprawdę różne. My wybraliśmy gładki niebieski materiał z białe gwiazdki. Obszycie było ładnie wykonane, a kołderka bardzo miękka i wydawała się ciepła. Do tego dokupiliśmy poduszkę do kompletu. Tym razem zakupy się nam udały. Weronika dobrze spała pod nową pościelą, a potem nie miała żadnych podrażnień na skórze. Kołderka była milutka w dotyku i łatwo się ją prało, schła również bardzo szybko. Nadawała się idealnie na cały rok, na lato i zimę. Materiał nie tracił koloru, a wypełnienie się nie zbrylało w jednym miejscu jak to często bywa. Na pewno jeszcze nie raz kupimy w tym sklepie pościel dla malucha. Jak podrośnie to będzie za mała na taką kołderkę i trzeba będzie kupić większą, wybierzemy jednak tą samą firmę.

Dzięki temu że nie zaprzestaliśmy poszukiwań to udało się nam zdobyć ładna kołderkę i poduszkę dla małej, która jest dobra dla jej skóry i nie powoduje alergii. Dla tak małego dziecka sen z zdrowych warunkach jest bardzo ważny, więc warto było się postarać.