You are currently viewing Dobry fotograf otrzymuje zlecenie na sesję

Dobry fotograf otrzymuje zlecenie na sesję

U mnie w Bydgoszczy to na pracę nie narzekam. Mam sporo zamówień i czasami to nawet muszę odmawiać, bo się nie wyrabiam. Jako dobry fotograf jestem dość ceniony w swoim środowisku. Moje zdjęcia to można nawet zobaczyć na różnych galeriach czy wystawach.

Dobry fotograf przyjmie każde zlecenie

dobry fotograf Od niedawna również robię zdjęcia dla par młodych. Taka sesja zdjęciowa jest dobrą sprawą, bo można na tym całkiem nieźle zarobić. Ostatnio to miałem akcję w Toruniu, jakaś dziewczyna wynajęła samochód do ślubu i była sesja zdjęciowa. To była jakaś modelka, która chciała wzbogacić swoje portfolio jakimiś świeżymi zdjęciami. No, jako sprawdzony i dobry fotograf z Bydgoszczy to przyjmuję każde wyzwania i żadna sesja zdjęciowa nie stanowi dla mnie problemu. Często młodzi wynajmują auto do ślubu i chcą różne zdjęcia przy samochodzie. Od kiedy modna stała się fotobudka to sądziłem, że będę miał mniej zleceń, ale na szczęście dla mnie nic się nie zmieniło. Wczoraj zadzwoniła do mnie jakaś dziewczyna z Bydgoszczy, która będzie miała ślub w czerwcu i pytała czy będzie możliwa sesja zdjęciowa. Sprawdziłem dokładnie jaki to termin i na jej szczęście byłem w tym okresie wolny. Dobry fotograf na ślub jest bardzo ważny, bo wtedy klient ma pewność, że jego sesja zdjęciowa będzie przeprowadzona profesjonalnie. Już nie raz widziałem nieudane zdjęcia, które miałem poprawiać. Nie biorę się za to, bo to nie moje prace. Wtedy takim klientom sugeruję, że jest fotobudka, która na pewno dobrze się sprawdzi. Z dziewczyną umówiłem się na spotkanie, by dowiedzieć się jak ma wyglądać ta sesja zdjęciowa oraz gdzie ma być wykonana.

Ślub biorą niedaleko Bydgoszczy w pałacyku, gdzie jest malownicza okolica to zdjęcia na pewno wyjdą doskonałe. Już mam kilka naprawdę fajnych pomysłów, które będę chciał zrealizować. Będzie fajnie.