You are currently viewing Dofinansowanie serwisów kas fiskalnych

Dofinansowanie serwisów kas fiskalnych

Wiele firm oraz przedsiębiorstw korzysta z różnego rodzaju oferowanych obecnie na naszym polskim rynku programów finansujących. Często w grę wchodzą także szybkie pożyczki (zwane inaczej, w języku codziennym chwilówkami) oraz kredyty.

Serwis kas fiskalnych powinien być na najwyższym poziomie

serwis kas fiskalnychDofinansowania z urzędów czy z lokalnych projektów pomagających właścicielom firm oraz przedsiębiorstw charakteryzują się przede wszystkim jednak tym, że są one najczęściej bezzwrotne (nie trzeba ich spłacać, tak jak w przypadku wzięcia kredytu czy pożyczki). Wymagają one jedynie spełniania określonych w danym projekcie czy dofinansowaniu warunków. Często z góry ustalone są możliwości, na przykład zakup określonych urządzeń, wymaganych w działalności naszej firmy (takich jak chociażby kasy fiskalne i inne urządzenia). W mieście Wrocław niedawno ruszyła właśnie akcja, która promuje zakup oraz wymianę urządzeń na terenie sklepów – małych osiedlowych oraz prywatnych firm. Pieniądze można przeznaczyć między innymi na zakup urządzeń typu drukarki fiskalne oraz wymianę już funkcjonujących na terenie danego sklepu urządzeń. Wskazaniem do uzyskania dofinansowania na wymianę jest chociażby wiek produkcji danego urządzeń oraz jego eksploatacja. Rodzaj urządzenia wpasowującego się w wytyczne programu określane są bezpośrednio z danym sklepem. Może tutaj chodzić między innymi o wagi platformowe, ale także o system alarmowy czy poszczególne czujniki, które są niezbędne na terenie danych sklepów. Program obejmuje także dofinansowanie do przeglądu technicznego urządzeń u współpracujących partnerów programu (m.in. jest to skuteczny serwis kas fiskalnych we Wrocławiu  w centrum miasta).

Dofinansowania cieszą się sporą popularnością, co potwierdza fakt, że wielu właścicieli firm i sklepów jest świadomym swoim ograniczeń finansowych oraz potrzeby rozwoju swojej działalności.