Dom na Żoliborzu prezentem ślubnym

Nasz syn Maciej w sierpniu bierze ślub. Z tej okazji razem z żoną pragniemy młodej parze sprezentować dom. Chcielibyśmy, aby zamieszkali niedaleko nas, na dzielnicy Żoliborz w warszawie. Sądzę, że będzie to najlepsze rozwiązanie, bo któż by nie chciał otrzymać pięknego domu w prezencie?

Poszukując domów na sprzedaż w Warszawie

domy na sprzedaż Warszawa żoliborzW Warszawie jest wiele ofert dotyczących zakupienia nieruchomości. Problem nie stanowią pieniądze, ponieważ stać nas na taką inwestycję. Chcemy tylko wybrać najlepszy dom. Najpierw myśleliśmy o działce budowlanej, ale stwierdziliśmy z żoną, że młodzi się tak szybko tam nie wybudują. Jeśli chodzi o dom, to chciałbym, aby był najlepiej w stanie surowym, wtedy nie będzie żadnych problemów z byłym właścicielem czy ewentualnym remontem. Pozostanie tylko wyposażenie oraz zaprojektowanie ogrodu. Póki co syn z narzeczoną mieszkają w apartamencie w centrum Warszawy i nie narzekają, ale jak zobaczą prezent, to na pewno będą zadowoleni. Przeglądam domy na sprzedaż Warszawa Żoliborz w internecie i muszę przyznać, że wyłapałem już kilka atrakcyjnych domów. Jeden z nich szczególnie mi się podoba. Jest duży, a to będzie dobre w przypadku powiększenia rodziny. Posiada duży ogród, piwnicę, dużą kuchnię, dwie łazienki – jedną na parterze, a drugą na piętrze. Na parterze znajduje się również duży salon i mniejszy pokój oraz spiżarnia. Na piętrze trzy pokoje i tam będzie można zrobić pokój dla dziecka oraz sypialnię. Wszystko mi się bardzo podoba, ale zanim podejmę decyzję to muszę się jeszcze skonsultować z małżonką.

Cieszę się, że mój syn się w końcu ustatkuje. Mam nadzieję, ze para młoda doceni to, co dla nich robimy. Chcemy, aby dom był dla nich spełnieniem marzeń. Nie każda osoba w ich wieku ma rodziców, którzy zapewnią im dobry start w życiu kupując piękny dom z ogrodem.