You are currently viewing Duża popularność tiulowych spódniczek

Duża popularność tiulowych spódniczek

Od kilku lat prowadzę własne studio fotograficzne. Jest to moja wielka pasja i cieszę się, że mogłam ją połączyć z zajęciem zarobkowym. Do tej pory wykonywałam zdjęcia osób dorosłych, jednak za namową wielu klientów, zdecydowałam się też na sesje dziecięce, również z udziałem niemowlaków. Musiałam, więc, przygotować się na tego typu zlecenia.

Tiul w kolekcjach dziecięcych

nowa spódniczka dla niemowlaka tiulowaFotografia była moją pasją od dziecka i dlatego w dorosłym życiu postanowiłam otworzyć własne studio. Mam sporo klientów, którzy często wracają do mnie na kolejne, tematyczne sesje. Do tej pory unikałam zleceń na zdjęcia z małymi dziećmi. Dałam się jednak namówić na jedną taką sesję i tak mi się spodobała, że sesję dla niemowląt i większych maluchów są jednymi z najczęściej przeze mnie robionych. Rodzice, przychodząc z dzieckiem, mają do wyboru różne stroje, w które się zaopatrzyłam. Największą furorę robi nowa spódniczka dla niemowlaka tiulowa, cała tęczowa z delikatnym brokatem. Rodzice ubierają w taką spódniczkę dziewczynki, które wyglądają w tym stroju jak małe królewny. Tiul stał się w ostatnich latach bardzo popularnym materiały, wykorzystywanym głównie w modzie dziecięcej. Tiulowej spódniczki podbijają serca dziewczynek. Są one lekkie, przez to bardzo wygodne. Pasują więc zarówno niemowlakom, jak i dzieciom w wieku przedszkolnym. Najbardziej popularne kolory takich spódniczek to pudrowy róż, błękit oraz tęczowy kolor. Bardzo popularne są spódniczki z brokatem. 

Od jakiegoś czasu regularnie wykonuje w swoim studio fotograficznym sesje niemowlęce. Rodzice chętnie przebierają swoje pociechy w stroje, które mam dla nich przygotowane. Wśród dziewczynek największą popularnością cieszą się tiulowe spódniczki, najlepiej tęczowe i z brokatem. Mam je również w wersji dla niemowląt.