You are currently viewing Duże jachty luksusowe na mazurach

Duże jachty luksusowe na mazurach

W tym roku znajomi postawili na swoim i zdecydowaliśmy się z narzeczonym pojechać z nimi na mazury. Tak naprawdę jedna z moich koleżanek mieszka na mazurach i stwierdziła, że jest w stanie pomóc w organizacji naprawdę niezapomnianego wypoczynku.

Czy warto korzystać z jachtów luksusowych na Mazurach?

czarter jachtów

Zrobiła dla nas wszystkich czarter na mazurach last minute w pewnym biurze podróży swojej znajomej. Jest to po prostu bardzo małe biuro podróży, które specjalizuje się właśnie w wyjazdach na mazury. Był to czarter na duże jachty luksusowe, o których nawet nie marzyłam. Wiedziałam, że jest coś takiego jak jachty do wynajęcia jednak nigdy nie przypuszczałam, że będzie to w tak przestępnej cenie. Przecież normalnie taki yacht charter nie kosztuje mało i wtedy byśmy pewnie tego nie zrobili. Jednak ta oferta last minute była tak atrakcyjna cenowo, że zastanawiałam się czy ktoś na tym zarabia w ogóle. Ten jacht był przecież w cenie żaglówki no i dlatego się zdecydowaliśmy. Wszyscy byliśmy naprawdę bardo podekscytowani tym, że udało nam się zarezerwować nic innego jak jacht. Nikt z nas nigdy nie pływał przecież niczym tak luksusowym. Ja co prawda czytałam wiele książek romantycznych gdzie główny bohater jest szalenie bogaty i zaprasza swoją ukochaną właśnie na wyprawę jachtem. Nigdy nie sądziłam po prostu, że mogę sama czymś takim popłynąć. Trochę podśmiewaliśmy się z tego, że pewnie te jachty są bardzo stare i dlatego mają taką cenę. Jednak gdy zobaczyliśmy je na zdjęciach wszystko było już jasne. Wyglądały naprawdę bardzo luksusowo.

Koleżanka powiedziała, że może uda się jej załatwić w bardzo dobrej cenie także inne atrakcje dla nas. Jednak szczerze mówiąc ja już nie potrzebowałam żadnych dodatkowych atrakcji. Jednak koleżanka załatwiła także bardzo dobry pensjonat po bardzo niskiej cenie.