You are currently viewing Działka i stoły drewniane

Działka i stoły drewniane

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem działkę rekreacyjną. Działka znajduje się pod Warszawą w naprawdę bardzo ładnej okolicy. Działka, która kupiliśmy jest w naprawdę bardzo dobrym stanie. I tak sobie myśleliśmy ją kupując, że tak naprawdę nie będziemy nic tu zmieniać.

Zamawiamy stół drewniany u stolarza

stół z drewna

Jednak tak naprawdę kupiliśmy działkę taniej niż mieliśmy na to odłożone pieniądze. Doszliśmy do wniosku, że skoro już jest ta działka i te pieniądze miały pójść właśnie na nią to wydamy je właśnie na działkę. Działka ogólnie miała duży potencjał mogła wyglądać naprawdę pięknie. Doszliśmy więc do wniosku, że skoro gdy zrobi się ciepło będziemy spędzać tu dużo czasu to może warto zainwestować trochę pieniędzy w wystrój. Mąż stwierdził od razu,że położy nowe panele. To dobry pomysł bo nowa podłoga zawsze sprawia, że pomieszczenie wygląda lepiej. Ja postawiłam na to by zamówić blaty kuchenne drewniane, po prostu te które były wyglądały już na bardzo zniszczone. A jednak blaty potrafią odmłodzić trochę kuchnię. Mąż wiedział gdzie jest pracownia rzeźbiarska i że tam są naprawdę dobre ceny. Pracuje tam dobry stolarz, który nie jest drogi. Skoro są tam dobre ceny to może robią też atrakcyjne stoły drewniane na zamówienie Warszawa, bo jeden taki stół przyda się nam przed domek. Stół jest bardzo ważny bo dzięki temu będziemy mogli urządzać na działce wspaniałe grille dla przyjaciół. Przy taki stole będzie po prostu wygodnie. Wiedziałam, ze usługi stolarskie są dosyć drogie. Jednak mąż zna dobrze tego stolarza i może uda się otrzymać jakiś rabat.

Mąż na działce chciał także zbudować murowanego grilla. Dla mnie jest to naprawdę świetny pomysł tym bardziej, że z takim grillem można od razu zrobić małą wędzarnię i robić w ten sposób samemu wędliny. Mi się coraz bardziej podobało to, że kupiliśmy tą działkę.