You are currently viewing Dziecięca oferta hotelowa

Dziecięca oferta hotelowa

 

Jakiś czas temu obchodziliśmy z mężem rocznicę śluby i w związku z tym nasi rodzice w prezencie postanowili wykupić nam wszystkim zagraniczną wycieczkę. Tak,tak mieliśmy udać się na wakacje w osiem osób, gdyż do trzech małżeństw należy dodać jeszcze dwójkę naszych dzieci. Jednak o nich pomyślano już wcześniej w związku z czym miejscem naszego zakwaterowania był hotel dla dzieci.

Wspólne wakacje, na których wszyscy dobrze się bawią

hotel dla dzieciPoczątkowo nie wiedzieliśmy z mężem jak zareagować na ofiarowany nam prezent, który tak naprawdę był dla nas wszystkich. Z jednej strony; oczywiście, zawsze miło poznawać nowe miejsca i kultury, ale z drugiej strony ciężko wyobrazić sobie chociażby pod względem logistycznym taką grupową wycieczkę. Jednak ostatecznie wszystko udało się racjonalnie zorganizować. Cieszyliśmy się, że wybrany przez rodziców hotel dla dzieci faktycznie zapewniał im wiele atrakcji. Po pierwsze do dyspozycji był plac zabaw naprawdę okazałych rozmiarów; ze zjeżdżalniami, huśtawkami, piaskownicami i tego typu atrakcjami. Do tego można było skorzystać z małego basenu,a właściwie brodzika dla małych dzieci, w którym nie zrobią sobie żadnej krzywdy. Oprócz wspomnianych atrakcji była możliwość wybrania tych bardziej ekstremalnych zajęć już dla nieco starszych dzieci. W lesie znajdującym się koło hotelu był całkiem pokaźny park linowy,a także dwa boiska; jedno do piłki nożnej, a drugie do tenisa.

Także innymi słowy absolutnie nie można było narzekać na nudę i brak zajęć. Kiedy człowiek przeszedł kolejny raz całe turystyczne miasteczko zawsze można było wrócić do naszego hotelu i tam spędzić miło czas. Sam wyjazd wspominamy bardzo miło. Nikt nie wchodził sobie w drogę, wręcz przeciwnie; spotykaliśmy się na wspólnych kolacjach.