You are currently viewing Ekskluzywne opakowanie pasujące do produktu

Ekskluzywne opakowanie pasujące do produktu

Od małego dziecka lubiłam pomagać tacie, który prowadził sklepik z biżuterią. To była taka biżuteria, którą w całości sam wykonywał. Potrafił robić naprawdę piękne rzeczy, które ogólnie się ludziom podobały. Jednak z własnej niepewności bardzo powoli i delikatnie rozwijał swoją działalność, stawiając większy punkt sprzedaży niedawno. Postanowiłam pomóc mu bardziej zadbać o swoją markę w okolicy.

Ekskluzywne opakowania dla ekskluzywnych produktów

opakowania ekskluzywneZawsze gdy przyglądałam się jego biżuterii to robiło na mnie to wielkie wrażenie. Porównując z innymi produktami od znanych producentów nie było wcale widać wyraźnej różnicy. Pomyślałam, że można bardziej skupić się na zadbaniu o naszą biżuterię, wytworzeniu wokół niej odpowiedniej atmosfery, pokazującej, że klient ma do czynienia z wysoką jakością wykonania. Zaproponowałam tacie, że można by zainwestować w opakowania ekskluzywne, które nadadzą biżuterii jeszcze większego charakteru. Do tej pory tata nie dbał o takie szczegóły, ale przyznał, że mój pomysł może faktycznie pozytywnie zadziałać na spopularyzowanie własnoręcznie wykonywanej biżuterii. Chodziło tu także o docenienie pracy taty i pokazanie mu, że robi coś naprawdę wyjątkowego i właśnie tak powinien swoje produkty traktować, umieszczając je opakowaniach wskazujących na wyjątkowość ich zawartości. Sprzedając coś wysokiej jakości, trzeba to pokazać i tę jakość jeszcze bardziej uwypuklić.

Zamówiliśmy najpierw kilka opakowań, żeby sprawdzić, jak będzie w nich wyglądała nasza biżuteria. I trzeba przyznać, że robiło to wrażenie. Ostatecznie tata zdecydował się na to, by wszystkie produkty umieszczać w takich wystylizowanych opakowaniach, które same w sobie były małymi dziełami sztuki, jeszcze bardziej zachęcającymi do zakupu.