You are currently viewing Eleganckie walizki Puccini

Eleganckie walizki Puccini

W tym roku z koleżanką wybieram się na urlop za granicę. W sumie to nie miałam takich prawdziwych wakacji od dwóch lat. Musiałam kupić najpierw nowy samochód a potem zrobić remont mieszkania także nie było mnie stać na to żeby jeszcze wybrać się gdzieś na wakacje.

Zakup ładnych walizek w promocyjnej cenie

walizki Puccini w korzystnej cenieW tym roku jednak będzie inaczej. Już zimą z koleżanką zarezerwowałyśmy sobie nasz pobyt. Nie mogłam się wprost doczekać swojego urlopu. Co jakiś czas dzwoniłam do koleżanki i pytałam się jej co jeszcze z sobą zabiera. I czy może byśmy nie pojechały na jakieś zakupy związane z wyjazdem. Ja jakiś czas temu doszłam do tego, że muszę kupić sobie koniecznie nową walizkę na wyjazd. Niestety stara się już do niczego nie nadaje. A nie należę też do osób, które lubią coś pożyczać. Wolę mieć jednak wszystko swoje. Koleżanka powiedziała mi, że widziała że są walizki Puccini w korzystnej cenie a te walizki są przecież najlepsze na rynku. Także po pracy pojechałyśmy zobaczyć te walizki Puccini. W sklepie okazało się, że jest teraz promocja na te walizki. I można je kupić nawet o połowę taniej. Nie mogłam przecież przegapić takiej okazji. Oglądałam różne modele. I podobały mi się niemal wszystkie. Jednak te walizki są bardzo eleganckie i myślę, że trafiają w gusta wielu osób. W końcu zdecydowałam się na jedną bardzo dużą walizkę. W końcu na wakacje planuję ziać sporo rzeczy i muszą się one gdzieś zmieścić. Zresztą takiej dużej walizki za tak małe pieniądze jeszcze nie widziałam.

Koleżanka widząc tą promocję także kupiła sobie nową walizkę chociaż jej stara nadawała się jeszcze do tego by ją wziąć. Powiedziała mi, że skoro ja kupiłam sobie taką ładną walizkę to ona przecież nie może mieć dużo gorszej. Nasze walizki na pewno będą prezentowały się bardzo dobrze.