You are currently viewing Filmy reklamowe w sieci

Filmy reklamowe w sieci

Myślę, że reklamy w sieci, są zmora większości użytkowników. Wielu moich znajomych instaluje sobie różne programy, które skutecznie je blokują. Ja sama po prostu je wyłączam jeśli mi się nie podobają.

Filmy reklamowe są krótkie

filmy reklamoweMusze przyznać jednak, że reklamy w internecie bywają bardzo pomocne. Odwiedzam wiele stron z ubraniami, książkami i butami. Oczywiście reklamy, które mi się wyświetlają to te, które najbardziej do mnie pasują. Dzięki nimi czasem dowiaduje się obniżce w moim ulubionym sklepie internetowym lub o innej ciekawej ofercie. Jednak czasem bardzo męczą mnie spoty reklamowe, które lecą gdy włączam jakąś grę lub piosenkę. Oczywiście wiem, że na tych reklamach zarabiają i dzięki temu ja mogę oglądam coś za darmo. Niemniej jednak takie filmy reklamowe trwające czasem aż minutę, chyba nigdy mnie do siebie nie przekonają. Dla mnie filmy promocyjne powinny być krótkie. Maksymalnie pół minuty. Oczywiście takie dotyczące mniejszych produktów. Jeśli chodzi o jakieś filmy promocyjne dotyczące miast czy filmy korporacyjne, to jestem w stanie obejrzeć nawet pięciominutowy filmik. Video marketing jak i zwykłe reklamy, po prostu kwitną. Każdego dnia mam styczność z setkami reklam. Widzę je w telewizji, internecie, na słupach informacyjnych. Słysze nowe oferty w radiu czy przez megafony na ulicach. Nie jest to jednak wynalazek współczesności.

Niegdyś po prostu były inne środki przekazu. Umieszczano reklamy w gazetach, na słupach ale i na ścianach budynków. Dziś jest podobnie, trochę to jednak udoskonaliliśmy.