You are currently viewing Firma świadcząca usługi malowania

Firma świadcząca usługi malowania

Nazywam się Mirosław i jestem przedsiębiorcą. Od urodzenia mieszkam w Bydgoszczy i tutaj też jest siedziba mojej firmy. Moja firma świadczy usługi remontowe na terenie całej Bydgoszczy, ale także w miejscowościach leżących niedaleko Bydgoszczy. Moja firma świadczy takie usługi jak tapetowanie, malowanie, gipsowanie a także wykończenia wnętrz, które robię osobiście.

Malowanie bi inne usługi remontowe

malowanie bydgoszczMam zatrudnionych dwóch pracowników, których zawsze zabieram na robotę. Są to młodzi ludzie po szkole, ale bardzo się starają i dobrze pracują. Moje usługi remontowe są bardzo cenione przez klientów, ponieważ pracujemy szybko i dokładnie a to jest bardzo ważne w tym fachu. Ostatnio robiłem kobiecie remont w domu i właśnie zabierałem się za malowanie kuchni kiedy kobieta nagle powiedziała, że zmieniła zdanie bo może wolałaby płytki. Pojechałem z nią zatem do sklepu i wybraliśmy interesujące ją płytki, które sam założyłem. Robię bardzo dobrze wykończenia wnętrz i bardzo wiele firm korzysta z moich usług. Mam wiele stylów, które przestawiam zawsze klientowi i to on ostateczne decyduje jakie wykończenia wnętrz go interesują i podejmuje decyzje. W Bydgoszczy usługi budowlane są bardzo powszechne i można znaleźć dużo dobrych firm. Mi udało się jednak wybić z szeregu właśnie przez te wykończenia wnętrz, które robię naprawdę profesjonalnie. Do obowiązków moich pracowników należy malowanie bydgoszcz, kładzenie płytek czy tapet.

Jeżeli w grę wchodzą wykończenia wnętrz to zawsze działam samodzielnie. Kiedyś zanim firma się rozwinęła to świadczyłem tylko drobne usługi remontowe i pracowałem sam. Z czasem zyskałem coraz więcej klientów co pozwoliło mi na rozbudowanie działalności. Lubię tę robotę i w domu żona zleca mi jakieś malowanie i czy położenie tapet. Żona jest ze mnie dumna.