You are currently viewing Fotobudki w galerii handlowej

Fotobudki w galerii handlowej

Mamy w Katowicach galerię handlową, która jest znana, ponieważ często pojawiają się w niej różne atrakcje dla klientów. Ostatnio jak w weekend poszłyśmy z dziewczynami do galerii to okazało się, że stoi tam fotobudka, wokół której było mnóstwo zainteresowanych ludzi. Podeszłyśmy od razu, żeby zobaczyć nowy nabytek.

Sesja zdjęciowa w fotobudce

fotobudkaFotobudka robiła zdjęcia różnego rodzaju i zdecydowałyśmy z dziewczynami, że skoro jest u nas taka fotobudka w galerii to musimy sobie zrobić sesję. Kiedyś jak byłam w Krakowie to widziałam, że stała tam taka fotobudka z Krakowa ale nie korzystałam z niej. Ustawiłyśmy się w kolejce i czekałyśmy na swoją kolej. Kiedy fotobudka już była pusta to weszłyśmy do środka i postanowiłyśmy popstrykać jakieś śmieszne zdjęcia. Oczywiście się wygłupiałyśmy i zdjęcia wyszły zabawnie. Jak już skończyłyśmy i wyszłyśmy to Marcelina stwierdziła, że taka fotobudka na wesele byłaby świetnym pomysłem. Powiedziała, że goście mogliby sobie robić zdjęcia z parą młodą, sobie czy z innymi gośćmi i byłoby to naprawdę trafne rozwiązanie. Marcelina miała rację, bo taka fotobudka na wesele to ostatnio modna sprawa i coraz więcej narzeczonych decyduje się, żeby mieć takie rozwiązanie u siebie. Marcelina za rok bierze ślub, więc jej rozmyślania na ten temat były zasadne. Uznałyśmy z Pauliną, że zorientujemy się ile kosztuje fotobudka na wesele oraz spróbujemy jej zrobić taki prezent.

Na pewno się nie spodziewa takiego prezentu. Już sobie wyobrażam jaką minę będzie miała Marcelina jak się dowie, że fotobudka będzie stała u niej na sali weselnej. Dobrze, że przyszłyśmy do tej galerii, bo dzięki temu zrobimy przyjaciółce najlepszą niespodziankę i będzie to idealny prezent na jej wesele. Skontaktujemy się jeszcze z jej narzeczonym , żeby wszystko ustalić.