You are currently viewing Gabinet z elegancką firanką na plus

Gabinet z elegancką firanką na plus

W naszym pięknym kraju za sprawą rosnącej kreatywności narodu i większych możliwości na rozwój (nie tylko własny, ale też „czegoś swojego”) jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać małe przedsiębiorstwa opierające się często na idei jednoosobowych działalności gospodarczych. W związku z tym, często siedziba takiej malutkiej firmy nie jest osobnym lokalem (lub też autonomicznym budynkiem), a zazwyczaj wydzielonym na ten cel pomieszczeniem w domu albo mieszkaniu, w którym mieszka właściciel.

Biznes z elegancką firanką w tle

elegancka firankaMa to dosyć spore znaczenie, ponieważ jeśli zajmujemy się branżą, w której istotny jest kontakt z klientem, to warto jest to nasze domowe biuro odpowiednio urządzić. Wszystkim znane jest przysłowie mówiące o tym, że „jak cię widzą – tak cię piszą”. Wyjątkiem też nie są oczywiście nasi kontrahenci, partnerzy biznesowi i klienci właśnie. Dlatego tak istotne jest wnętrze naszego gabinetu. Powinno być urządzone nowocześnie, funkcjonalnie (żeby mieć wszystko, co najważniejsze w zasięgu rąk), z pewną dozą minimalizmu (aby skupić się na rozmowie z osobą, z którą właśnie mamy spotkanie, a na oglądaniu miliona bibelotów na komodzie pod ścianą) i oczywiście odzwierciedlać istotę naszej firmy. By jednak dodać odrobinę przytulności, a jednocześnie dać sobie poczucie większej prywatności -warta polecenia jest elegancka firanka, którą zawiesimy w oknie.

Takie niuanse i rzeczy, na które z pozoru nie zwraca się większej uwagi mogą stanowić klucz do powodzenia w biznesie. Bo kto wie, na kogo możemy natrafić. Możliwe, że to dzięki kontraktowi podpisanemu z tym pedantycznym wręcz człowiekiem będzie zależał pomyślny rozwój naszego przedsiębiorstwa w przyszłości. A do podjęcia negocjacji może skłonić go ostatecznie właśnie wnętrze naszego gabinetu. Bo uporządkowane biuro to uporządkowany przedsiębiorca.