You are currently viewing Gdańskie firmy drukujące metodą UV

Gdańskie firmy drukujące metodą UV

O tym, że technika idzie do przodu, nie trzeba nikogo przekonywać. Jeszcze jakiś czas temu, by zadzwonić do drugiej osoby trzeba było łączyć się “po kablu”, nie wspominając o czasach, gdy komunikowano się ze sobą na dużą odległość tylko przy okazji listów i telegrafów.

Możliwości i zalety druku UV

drukowanie uv gdańskZa czasów gdy zakładałem własną działalność zrobienie sobie reklamy to było naprawdę duże wydarzenie. Naklejka na szybie bądź informacja na plakacie – to wszystko. Ostatnio usłyszałem o drukowaniu UV. Nie powiem, by nie ciekawiła mnie ta kwestia, ponieważ moja działalność trwa od dwudziestu lat do dziś, a wiadomo, że reklama dźwignią handlu. Moją zmorą są wypłowiałe reklamy, w które ciągle trzeba inwestować. Dlatego, gdy usłyszałem, że nadruki UV, są odporne na warunki atmosferyczne od razu mnie to zaciekawiło. Poprosiłem swoją pracownicę, która zajmuje się sprawami administracyjnymi, by sprawdziła czym jest to drukowanie uv gdańsk podobno ofertę w tym kierunku ma dużą. Chciałem poznać zalety tej formy i usłyszałem: że zadrukować można każdy płaski, nieregularny kształt, czyli nie tylko bilbordy czy plakaty, ale każdy gadżet i czy nawet torby do pakowania. Następnie: wydruk uv jest gotowy od razu do dalszej obróbki czy montażu; nie trzeba go suszyć i przez to zlecenie jest szybciej wykonane. Bardzo dobra jakoś koloru druku UV i wytrzymałość ciekłego zastygniętego polimeru jest kolejnym ogromnym atutem. I co najlepsze: materiał na jakim miał być druk może być każdą sztywną płytą lub materiałem z roli czyli np. ceramiką, szkłem czy plexi lub skórą czy papierem.

Już słuchając wiedziałem, że skorzystamy z tej metody. Mimo że mam swoje lata lubię nowości i dobrą jakość. Wiem też, że bez reklamy szybko znikniemy z rynku. A skoro tak dobrze prosperujemy na gdańskim rynku te  lata to szkoda by to było zaprzepaścić. Trzeba szanować to co się ma i pracować na to, by było jeszcze lepsze.