You are currently viewing Gdzie wynająć żurawie samojezdne

Gdzie wynająć żurawie samojezdne

Żurawie samojezdne wykorzystywane są najczęściej w firmach o charakterze budowlanym, czy świadczącymi usługi konstrukcyjne i wykonawcze. Żurawie samochodowe rozróżniamy na żurawie samojezdne i żurawie samobieżne – oba typy są urządzeniami mechanicznymi, wykorzystujące podwozie samochodu ciężarowego.

Gdzie wynająć żurawie samojezdne i wieżowe?

tani wynajem żurawi samojezdnych i wieżowych w WielkopolsceŻurawie samochodowe składają się ze specjalnych wciągarek i wysięgnika, które umieszczone są na kolumnie obrotowej. Dzięki temu w łatwy sposób możliwe jest zarówno podnoszenie, jak i opuszczanie ciężkich materiałów budowlanych. Żurawie samojezdne mogą pracować w trybie transportowym, jak i dźwigowym. W drugim trybie podwozie jest podnoszone, wykorzystując podpory, które są częścią żurawia. Tani wynajem żurawi samojezdnych i wieżowych w Wielkopolsce umożliwia wynajem specjalistycznego sprzętu wraz z osobami do ich obsługi za stosunkowo niewielkie pieniądze. Nie każda firma może sobie pozwolić na jednorazowy zakup ciężkiego sprzętu, który zazwyczaj jest bardzo drogi i znacząco wpływa na nasz budżet. Warto więc pomyśleć nad usługą wynajmu żurawi w specjalnej wypożyczalni, która zajmuje się tym na co dzień i ma dostępną liczną flotę urządzeń i pojazdów. Nowoczesne żurawie wyposażone są w teleskopowy wysięgnik, dzięki czemu idealnie nadają się do pracy w trybie dźwigowym. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym pozwalają na pełną automatyzację i niewielką potrzebę nadzoru.

Tani wynajem żurawi samojezdnych i wieżowych w Wielkopolsce możemy znaleźć przeglądając portale ogłoszeniowe w internecie, czy szukając w specjalistycznej prasie technicznej w sekcji z ogłoszeniami. Żurawie samochodowe mogą poruszać się ciężarem, który transportują i podnoszą. Daje to bardzo dużą elastyczność w działaniu i brak potrzeby robienia przerw, ze względu na obecną pracę żurawia.