You are currently viewing Grzejniki na podczerwień dobrym rozwiązaniem dla domu

Grzejniki na podczerwień dobrym rozwiązaniem dla domu

W ostatnim czasie postanowiłem coś zrobić w domu. Konkretnie postanowiłem, że zrobię w domu mały remoncik. Miałem trzy tygodnie wolnego, żadnych planów, więc postanowiłem zrobić małe ulepszenia w domu.

Grzejniki na podczerwień alternatywą dla tradycyjnych

Grzejniki na podczerwień

Na początku myślałem, że wymienię jedynie grzejniki łazienkowe dekoracyjne. Już dawno miałem wymienić te grzejniki i zamontować nowoczesne grzejniki na podczerwień. Z początku myślałem, że właśnie tylko to zrobię, jednakże stwierdziłem że w moim domu przydałyby się jeszcze jakieś ulepszenia, bo szczerze mówiąc już nie pamiętam, kiedy w domu coś wymieniałem. W łazience postanowiłem zamontować jeszcze dwa lustra podgrzewane. Myślałem że będę miał problem z tym, żeby w sklepie znaleźć takie, które idealnie będą pasowały do mojej łazienki, jednakże na szczęście się udało. Dostałem je nawet już w pierwszym sklepie, do którego pojechałem. Długo się zastanawiałem, czy wymienić w kuchni i w salonie panele. Jednakże stwierdziłem, że jak szaleć to szaleć i postanowiłem panele wymienić. Długo się zastanawiałem, jakie panele zamontować, ale koniec końców stwierdziłem, że najlepsze będą panele na podczerwień. Niestety takie panele grzewcze na podczerwień robione są tylko na zamówienie, także musiałem kilka dni poczekać. Przez te kilka dni czekania na panele można powiedzieć, że nie próżnowałem. W tym czasie mianowicie wymieniałem na pierwszym piętrze mojego domu grzejniki, te stare wyrzuciłem, a w ich miejsce zamontowałem nowiutkie, solidne grzejniki na podczerwień.

Wymieniłem je tylko na pierwszym piętrze, ponieważ na parterze w tamtym roku montowałem panele grzewcze na podczerwień. Także nie było konieczności, żeby ponownie je zmieniać. Cały remont można powiedzieć, że zrobiłem sam, z czego jestem bardzo dumny. Znam się na takich robotach, więc nie sprawiło mi to problemu.