You are currently viewing Innowacyjne rozwiązania w branży gastronomicznej

Innowacyjne rozwiązania w branży gastronomicznej

Klientowi, którzy przychodzi do restauracji celem zjedzenia oferowanej tam potrawy, zależy na profesjonalnej obsłudze oraz stosunkowo krótkim czasem oczekiwania. Stąd właściciele tego typu lokali decydują się na coraz to nowsze systemy, celem polepszenia obsługi.

System monitoruje każdy ruch kelnera

oprogramowanie dla restauracjiChyba każdy z nas przekonał się na własnej skórze o tym, że nic tak człowieka nie drażni, jak długi czas oczekiwania na jedzenie, a gdyby tego było mało – błędy w złożonym zamówieniu. Aby zniwelować je do maksymalnego minimum, stworzono oprogramowanie dla restauracji. Z reguły sprowadza się ono do zainstalowania na urządzeniu dostarczonym przez klienta, odpowiedniego programu sprzedażowego. W ten sposób, każdy szef trzyma rękę na pulsie swojego interesu, bowiem każda czynność wykonywana przez kelnera obsługującego komputer jest dokładnie rejestrowana i zapisywana do bazy danych. A do tej, możliwy jest dostęp zdalny z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy podłączenie do internetu i znajomość loginu i hasła. System sprzedażowy pozwala na ograniczenie do minimum błędów w występujących w zamówieniach składanych przez klientów. Kelner ma pełną możliwość modyfikacji danej potrawy, przez co jednym dotknięciem ekranu jest w stanie usunąć konkretny składnik, który nie odpowiada klientowi znajdującemu się na sali. Co interesujące, zamówienie automatycznie drukowane jest w kuchni, nie ma zatem konieczności jego przekazywania kucharzowi i tym samym straty kolejnych cennych sekund, które mogą zostać poświęcone na zadbanie o gościa. 

Opisany system jest bardzo rozbudowany i posiada w sobie wiele opcji dodatkowych, takich jak sumaryczne podsumowanie stanu kasy, liczbę wpływów czy asortyment dostępny w naszym magazynie. Niewątpliwie oprogramowanie to ułatwia pracę zatrudnionym, jak i właścicielowi spółki.