You are currently viewing Jadę na ciekawą wycieczkę do winiarni

Jadę na ciekawą wycieczkę do winiarni

 

Moja dziewczyna często miewa szalone pomysły. Tym razem było podobnie. Wpadła na pomysł, żeby wyjechać na weekend w jakieś nietypowe miejsce, w którym jeszcze nigdy nie byliśmy. Mieliśmy po prostu wsiąść do auta i pojechać przed siebie.

Na wycieczce w winiarni było bardzo ciekawie

ciekawe wycieczki do winiarniZgodziłem się, ponieważ sam miałem taką ochotę. Po drodze jak zatrzymaliśmy się w kawiarni to jeden z klientów powiedział nam, że teraz są organizowane ciekawe wycieczki do winiarni i nas do tego zachęcił. Mojej dziewczynie ten pomysł bardzo się spodobał i plany już mieliśmy sprecyzowane. Ruszyliśmy od razu po wypiciu kawy. Od tego człowieka dostaliśmy kontakt do osoby, która organizuje te ciekawe wycieczki do winiarni i się zapisaliśmy. Na spokojnie zdążymy dojechać na miejsce. Nawet udało się zorganizować nocleg na weekend. To będzie bardzo ciekawe wydarzenie i z niecierpliwością jechaliśmy na wskazany adres. Na miejscu było bardzo dużo ludzi. Zostaliśmy podzieleni na kilka grup, by było łatwiej to wszystko zwiedzać. Dobrze, że zdecydowaliśmy się na tę wycieczkę, ponieważ było bardzo ciekawie. Dowiedzieliśmy się ile czasu muszą dojrzewać owoce i w jakim czasie najlepiej je zrywać z drzew. Poznaliśmy cały proces tworzenia różnych win a i nawet mogliśmy kilka z nich posmakować. Przyznam, że wina były szalenie pyszne i jak jeszcze będą organizowane takie ciekawe wycieczki do winiarni to na pewno się znowu zapiszemy. Cieszę się, że ten człowiek nam o tym powiedział. Słyszał jak rozmawiamy na temat braku planów.

Po wycieczce wróciliśmy do domu. Najchętniej zostalibyśmy tam dłużej, ale w poniedziałek musieliśmy iść do pracy. Już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu. Teraz będziemy zwiedzać inną winiarnię, która jest jeszcze większa od tej teraz.