You are currently viewing Jak doczepia się włosy?

Jak doczepia się włosy?

Jednym z popularniejszych sposobów na polepszenie wyglądu swojej fryzury, jest doczepienie pasm włosów. Świetnie sprawdza się to zwłaszcza u osób, które w wyniku chorób, genów lub wieku, mają wyjątkowo rzadkie włosy. Chociaż doczepiane włosy nie sprawdzają się na co dzień, to rewelacyjnie sprawdzą się na specjalną okazję.

Lepsze są naturalne, czy sztuczne włosy?

naturalne włosy na doczepienieJeśli ma się taką możliwość, to najlepiej zainwestować we włosy naturalne na doczepki. Nie tylko wygląda to dużo lepiej, ale również można dużo efektywniej modyfikować to za pomocą zwyczajnych narzędzi do zajmowania się włosami. Przede wszystkim jednak włosy naturalne nie można praktycznie odróżnić od tego, co ma się na własnej głowie. Dla polepszenia efektu można pofarbować naturalne włosy na doczepienie tą samą farbą, co własne. Wówczas nie będzie problemu z różniącym się kolorem, co mogłoby zostać uchwycone przez bystre oko. Dlatego najważniejsze jest jak najbardziej upodobnić włosy doczepiane do swoich własnych. Samo doczepianie musi mieć miejsce u praktycznie samej góry własnych włosów. Zawsze należy umieścić je pod grubszą warstwą własnych włosów, gdyż tylko dzięki temu można ukryć minimalną różnicę, jaka ma miejsce. Po odpowiednim doczepieniu pasemek należy je ściąć do odpowiedniej długości i pomalować. Tylko wówczas można mieć pewność, że nikt nie zorientuje się, jaka jest różnica.

Jedną z ważniejszych kwestii, jaka ma miejsce podczas doczepianie sobie włosów, to dopasowanie odpowiedniej struktury włosa i możliwie podobnego koloru. Jeśli ma się proste włosy, to nie powinno się wybierać wśród kręconych, nawet w momencie, gdy ma się zamiar później je pokręcić. Doczepiając sobie włosy podobne do swoich, ma się pewność, że będą one zachowywać się w podobny sposób.