Jak pięknie ozdobić paznokcie?

Piękne paznokcie to ozdoba każdej kobiety. Zadbane paznokcie świadczą o człowieku. Obecnie bardzo popularnym manicure jest taki, który jest bardzo ozdobny i świecący. Jeden kolor na wszystkich paznokciach jest nudny, a więc kobiety starają się ozdabiać swoje paznokcie na wszelkie sposoby. Do tego celu używają różnych produktów.

Pyłkami można wykonać piękne zdobienia na paznokciach

pyłki do zdobień na paznokciePaznokcie można ozdabiać na wiele sposobów. Jednym z najbardziej efektownych narzędzi do ozdób, w którym zakochały się użytkowniczki lakierów hybrydowych są z pewnością pyłki do zdobień na paznokcie. Pozwalają one uzyskać naprawdę nieprzeciętny wygląd paznokcia i sprawić, że zdobienie będzie się rzucać w oczy z daleka. Wśród pyłków można wyróżnić naprawdę wiele różnych ich rodzajów, którymi można osiągać wiele ciekawych efektów. Jednym z najpopularniejszych pyłków jest taki, który pomaga osiągnąć na paznokciu holograficzny efekt. Paznokieć mieniący się na wszystkie kolory tęczy wygląda po prostu fantastycznie i wystarczy użyć takiego pyłku na jednym paznokciu jako ozdobny akcent i cały manicure będzie wyglądać świetnie. Kolejnym pyłkiem, który jest bardzo popularny wśród kobiet jest zdecydowanie pyłek dający efekt lustra na paznokciu. Występują one w różnych kolorach ale najbardziej popularny jest zdecydowanie srebrny. Wszelkie metaliczne pyłki również bardzo dobrze prezentują się na każdych paznokciach, również tych krótkich.

Aby używać pyłków do paznokci trzeba mieć specjalny top coat, którego nie trzeba później przecierać specjalnym płynem. Najczęściej jednak taki typ top coatu ma każdy, kto sam nakłada swoje lakiery hybrydowe. Pyłki nie są drogie a przy ich pomocy można wykonać nieskończenie wiele zdobień, szczególnie jeżeli będziemy łączyć je z innymi produktami do zdobień np. kryształkami.