You are currently viewing Jak robiłem stronę internetową dla zespołu grającego fusion jazz

Jak robiłem stronę internetową dla zespołu grającego fusion jazz

Dzisiaj bez strony internetowej żadna branża się szanująca długo nie pociągnie. Ostatnio zespół co grał polski smooth jazz poprosił mnie o zrobienie im stronki. W porządku, ja się wyzwań nie boję i szybko się zgodziłem, nawet jak w formie zapłaty miały być ich płyty.

Nowa muzyka fusion jazz jest popularna

nowa muzyka fusion jazzSprzedam je na allegro i zarobię, tak pomyślałem. Nowa muzyka z gatunku fusion jazz jest teraz bardzo popularna i miesza się z wieloma gatunkami muzycznymi. Co najważniejsze to był zespół smooth jazz na koncert gotowy od zaraz, tylko nikt do nich jeszcze nie dzwonił. Często jak był jakiś smooth jazz event to grali i to czasami na głównej scenie. Dlatego zrobienie im strony było całkiem przyjemne. Bardzo lubię polski smooth jazz, ponieważ zawsze się czuje przy nim zrelaksowany. Płyty jakie nagrali były świetnie zremasterowane dlatego pewne dema wrzuciłem też na stronę, aby mogli się potencjalni klienci i melomani zapoznać z gatunkiem. Tak reprezentowali dojrzały polski smooth jazz i tu trzeba przyznać, że nie byli to przypadkowi uliczni grajkowie. Bardzo mi się to podobało. Nowa muzyka fusion jazz doskonale nadawała się do zilustrowania na stronie internetowej. Znalazłem też kilka linków na różnych portalach z muzyką, podpiąłem linki do aplikacji, gdzie się młode kapele promują i wrzuciłem tam parę kawałków. Oczywiście, o wszystkim ten zespół smooth jazz na koncert wiedział i zgadzali się bez szemrania. Mi to odpowiadało, bo lubię mieć wolną rękę podczas tworzenia. Może kiedyś na taki smooth jazz event mnie zaproszą, dadzą mi wejściówki dla dwóch osób, a potem na bankiet.

Będę mógł zaimponować dziewczynie, że wiem co to jest nowa muzyka fusion jazz. Już to widzę, jak chcą abym pożyczył im jakieś płyty, aby mogły poznać polski smooth jazz. Oj tak, to jest genialna myśl!