You are currently viewing Jak stworzyłem katalog o agregatach gazowych

Jak stworzyłem katalog o agregatach gazowych

Pewna firma z mojego regionu poprosiła mnie o pomoc przy przygotowaniu katalogu. Niedługo miał się odbyć w powiecie przetarg na dostarczanie prądu, na imprezy plenerowe. Chcieli się zaprezentować z jak najlepszej strony i przekazać komisji swoje prospekty, katalogi, cokolwiek co przekonałoby ją do pozytywnego werdyktu.

Umieszczę tam nawet agregaty gazowe

agregaty gazoweFirma przede wszystkim sprzedawała profesjonalne agregaty prądotwórcze, a na takie imprezy są idealnym rozwiązaniem. Nie miałem problemu z przygotowaniem kilkustronicowego katalogu. Znam też część komisji, a przede wszystkim estetyczne gusta, dzięki temu wstrzelę się znakomicie. Pewnie dlatego, też ta firma mnie wybrała. Firma faktycznie ma bardzo szeroki asortyment. Od takich jak agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla, przez takie bardziej powszechne i szeroko dostępne. W każdym razie umieściłem wszystkie nawet agregaty stacjonarne, w zasadzie od razu myślałem, że takie chcieliby najbardziej sprzedać. Jednak właściciel firmy, stwierdził, że chciałby abym umieścił nawet godne polecenia agregaty gazowe, które są może mniej wydajne, ale na mniejsze imprezy będą jak znalazł. Takie agregaty gazowe lpg umieściłem w oddzielnej sekcji, żeby szacowna komisja mogła sobie spokojnie przejrzeć wszystko co firma ma do zaoferowania. Katalog powstał w kilka dni, w zasadzie umieściłem w nim wszystko to co chciał właściciel firmy. A dostałem właśnie informacje o tym, że faktycznie udało im się wygrać przetarg.

Jednak powiat, nie będzie zainteresowany tym czym są agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla, a będzie zamawiał agregaty gazowe. I to agregaty gazowe gaz ziemny, co mnie bardzo zdziwiło. W każdym razie najważniejsze, że się wszystko udało, że firma jest zadowolona, a ja zarobiłem na swoje wydatki. No, i będę dalej z nimi działał.