You are currently viewing Jesień nie musi być ponura, ale pachnąca kulami do kąpieli

Jesień nie musi być ponura, ale pachnąca kulami do kąpieli

Jak zawsze z niechęcią patrzyłam za okno i obserwowałam opadające liście. Nie lubiłam chłodnych dni i takiej jesiennej pluchy. Od razu się rozchorowałam zawsze i tyle z tego wszystkiego było.

Dlaczego lubię kule do kąpieli i świece?

kule do kąpieliPostanowiłam, że jesień w moim przypadku nie będzie ponura i muszę coś z tym zrobić koniecznie. Pomyślałam, że nadam trochę ładnego zapachu w moim domu i przede wszystkim będą to woski Kringle Candle które zakupiłam na jarmarku. I do tego kupiłam wszystko w zapach owoców wiosennych i letnich. Oszukuję przeznaczenie, haha. No ale jakoś trzeba sobie radzić, a woski zapachowe mogły uratować mój potworny jesienny i przygnębiający nastrój. Za oknem zimno i deszcz padał co chwila. A w domu miałam rajską wyspę pełną zapachów, i czułam się jak na wczasach, między innymi pomogły mi tanie kule do kąpieli. Uroku dodawały też świece yankee candle, które nie tylko ładnie pachniały, ale też ładnie wyglądały. Zwracały uwagę gości, jak do mnie przychodzili. Cieszyłam się, że takimi akcentami mogłam chociaż trochę zasymulować lato. Ostatnio w sklepie spodobały mi się również świeczki woodwick które wyglądały trochę jak drewniane. Pewnie dlatego tak się nazywają, wood, to od drewna. Jeśli są takie rzeczy dostępne na naszym rynku, to czemu nie korzystać. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, w jaki sposób zapachy wpływają na nasze życie. Niektóre uspokajają, niektóre pobudzają i poprawiają humor. Większość z działań jest kwestią indywidualną, ponieważ niektóre nuty zapachowe kojarzą nam się z czymś przyjemnym, lub mniej przyjemnym. Na przykład mnie zapach pierników i przypraw korzennych kojarzy się z domem.

Zawsze kupuje kule do kąpieli o takim zapachu i relaksuję się przy tym. Mama zawsze piekła takie pierniczki, a teraz mogę czuć ten piękny zapach w zaciszu swojej łazienki i ciepłej wanny. Super rozwiązanie.