You are currently viewing Jestem pracownikiem sklepu z obuwiem roboczym

Jestem pracownikiem sklepu z obuwiem roboczym

Kiedyś w szkole średniej miałem praktyki. Przyjął mnie do swojego sklepu przyjaciel mojej mamy, który się mną opiekował i zdobyłem u niego sporo wiedzy. Zawsze chciałem pracować w handlu a praca w sklepie mi zdecydowanie odpowiadała.

Do naszego sklepu przychodzą ludzie głównie po obuwie

sklep z dobrym obuwiem roboczymPrzyjaciel mojej mamy zaoferował mi zatrudnienie na stałe. Prowadzi on sklep z dobrym obuwiem roboczym i znam tę branżę bardzo dobrze. W końcu miałem u niego praktyki. Doszedłem do wniosku, że warunki, które mi zaoferował są bardzo korzystne i nie muszę się niczego uczyć. Wiedziałem dokładnie jak działa sklep i mogłem od razu pracować tam na samodzielnym stanowisku. Przyjaciel mojej mamy współpracuje z różnymi producentami i za dostawy odpowiada osobiście. Ja się do tego nie mieszam. Jego sklep z dobrym obuwiem roboczym cieszy się zainteresowaniem, ponieważ codziennie przychodzi do nas pełno ludzi. Niektórzy to nawet hurtowo kupują u nas buty i wtedy szef powiedział, że mam dawać takim klientom zniżki. Buty zamawiamy w bardzo niskich cenach i szef narzucił dość sporą marżę. Mimo to posiadamy jedne z najniższych cen w mieście co gwarantuje nam takie zainteresowanie. Ostatnio szef mi powiedział, że planuje jeszcze sprowadzić odzież roboczą i rozgląda się za większym lokalem. Klienci coraz częściej pytają o taką odzież i doszedł on do wniosku, że trzeba takie produkty koniecznie wprowadzić. Oczywiście wtedy będzie więcej pracy ale nie będę stratny, ponieważ mam dostać podwyżkę. Taka praca to mi zdecydowanie odpowiada.

Wprowadziliśmy więcej artykułów i trzeba było zatrudnić dodatkową osobę do pracy. Klientów jest pięć razy więcej niż do tej pory i ja sam nie dawałem rady tego ogarnąć. Zarabiam teraz bardzo dużo i mogę sobie pozwolić na wiele.