You are currently viewing Jestem właścicielką pensjonatu i poszukuję wkładów kominowych

Jestem właścicielką pensjonatu i poszukuję wkładów kominowych

Nasz pensjonat niebawem będzie przechodził generalny remont. Chcę go całkowicie odnowić przed okresem letnim. Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie kominowe, które jest tanie i praktyczne.

Wkład kwasoodporny jest dobry

Wkład kominowy kwasoodpornyZastanawiam się tylko jaki wkład kominowy byłby najlepszy. Słyszałam różne opinie, ale nie znam się na tym i chyba poproszę o pomoc mojego kolegę Roberta. On kiedyś sobie wymieniał rury kominowe i sporo opowiadał o tym jak się kiedyś spotkaliśmy. Pamiętam jak mówił, że solidny wkład kominowy kwasoodporny jest bardzo dobry ale zapomniałam dlaczego. Mam już swoje lata, więc wszystkiego nie muszę pamiętać. Mam jeszcze sporo czasu zanim zaczną się pracę i zatrudnimy fachowca, więc nie muszę wszystkiego na szybko załatwiać. Na chwilę obecną nasz pensjonat jest nieczynny z uwagi na porę roku. Wieczorem zadzwoniłam do Roberta i trochę porozmawialiśmy. Powiedział, że wkład kominowy kwasoodporny byłby idealnym rozwiązaniem i zalecił mi kontakt z monterem, który będzie instalował piece, bo on na pewno jeszcze mi doradzi. Lubię mieć opinie z różnych źródeł, dlatego go zapytałam o to. Kiedy już wybrałam nasady kominowe to poprosiłam montera, aby doradził mi jaki wkład kominowy wybrać. Wiadomo, że nasze piece nie będą działały bez przerwy, bo w okresie letnim nie jest to w ogóle konieczne, ale chcemy mieć pewność, że są one najlepszej jakości. Komfort naszych gości jest dla nas najważniejszy. Prace zaczęły się zgodnie z planem i na początek do remontu został przeznaczony cały parter. Pracownicy nawet bardzo sprawnie sobie poradzili i wiedziałam, że w krótkim czasie wszystkie prace się zakończą.

Pensjonat jest czynny zawsze od końca kwietnia. Wtedy organizujemy różne szkolenia i spotkania integracyjne. Piece już będą na ten czas gotowe. Jestem bardzo zadowolona.