You are currently viewing Katalogi importera z oświetleniem led

Katalogi importera z oświetleniem led

Pracuję firmie handlowej jako marketingowiec i w sumie do mnie dociera każda oferta z firm zewnętrznych. Jeżeli jakiś producent chce z nami podjąć współpracę to kontaktuje się właśnie ze mną.

Importer oświetlenia led i współpraca z klientem

importer oświetlenia ledCzęsto też otrzymuję katalogi, które zawsze przeglądam. Niedawno dostałam właśnie taki katalog. Przysłał go sprawdzony importer oświetlenia led, który współpracuje z klientami w całym kraju a jego produkty są jednymi z najlepszych. W katalogu znalazłam liczne żarówki led, które bardzo mnie zainteresowały oraz zasilacze led. Wiem, że szef chce się zająć handlem oświetlenia led, dlatego postanowiłam dokładnie przejrzeć cały katalog. Były tam również taśmy led, które są wykonane z bardzo trwałych materiałów co zostało potwierdzone atestem. Kiedyś przysłał nam katalog producent oświetlenia led, ale nasza sprzątaczka przez pomyłkę go wyrzuciła. Niestety nie udało nam się dotrzeć do tego producenta, dlatego zdecydowaliśmy poczekać na nową ofertę. Kiedy już przejrzałam cały katalog, to zaznaczyłam strony, gdzie są żarówki led, które nas interesują oraz te mocne taśmy led. Poszłam do szefa, żeby mu przedstawić ofertę. Powiedziałam, że ten importer oświetlenia led posiada bardzo atrakcyjne ceny i warto podjąć z nim współpracę. Kiedy szef zobaczył jakie są dostępne żarówki led to od razu kazał mi się skontaktować z tym przedsiębiorcą. Mam zamówić wybrane żarówki led oraz oczywiście taśmy led, które są nam bardzo potrzebne. Wróciłam do swojego biura i od razu skontaktowałam się z tym człowiekiem. Udało mi się bardzo szybko złożyć zamówienie na żarówki led i co mnie bardzo ucieszyło dostaliśmy upust.

Producent twierdzi, że zawsze nagradza w ten sposób wszystkich swoich nowych klientów. Na taśmy led także został udzielony rabat. Szef na pewno się ucieszy.