You are currently viewing Kilka pytań do zespołu muzycznego, o których warto pamiętać

Kilka pytań do zespołu muzycznego, o których warto pamiętać

Wynajmując zespół na wesele zazwyczaj przyszli nowożeńcy zadają dużo pytań. Przede wszystkim dowiadują się o koszt poprowadzenia całej zabawy i terminy, jakie ma on jeszcze wolne.

Zespół muzyczny ma swój program

zespół muzyczny To są bardzo ważne kwestie i nie należy o nich zapominać, ale są też inne aspekty, na które należy zwrócić uwagę, a które często wydają się nieistotne. Trzeba jednak pamiętać, że nie ma kwestii nieistotnych, jeśli chodzi o organizację wesela. Oprócz tych podstawowych informacji należy jeszcze poprosić zespół o udostępnienie fragmentów nagrań z innych wesel, żeby zobaczyć, jak faktycznie wygląda prowadzona przez nich zabawa. Ma to znaczenie o tyle, że dema, których możemy posłuchać na stronie często nagrywane są w studiach i nie zawsze odzwierciedlają występ na żywo. Najlepszy zespół muzyczny w całym Wrocławiu ma też często swój program prowadzenia wesela i należy się upewnić, czy jeśli się coś w nim nie spodoba, to będzie na tyle elastyczny, by to zmienić. Następną kwestią jest ustalenie kosztów dodatkowych, w razie, gdyby zdarzyło się, że trzeba będzie zabawę trochę przedłużyć. Warto też zapytać zespół muzyczny, w jakich strojach występują na scenie, gdyż styl ubioru zbyt nonszalancki nie za bardzo pasuje do rangi takiego wydarzenia. Pamiętać też należy, aby upewnić się kto pokrywa koszt dojazdu do miejsca odbywania się wesela. Dużo wesel obywa się w okolicach dużych miast, jak Wrocław i dojazd do nich jednak trochę kosztuje. Warto też zapytać czy zespół chodzi między stołami i zabawia tam również gości. No i co najważniejsze należy bardzo uważnie i dokładnie przeczytać umowę, którą da nam do podpisania zespół muzyczny.

Musi być w niej uregulowana każda kwestia, która nam przyszła do głowy, aby w przyszłości nie było żadnych nieporozumień. Pamiętajmy, że należy zadawać pytania o wszystko, co nas interesuje. Rozwieją one wszystkie wątpliwości i usuną zmartwienia w kąt.