You are currently viewing Klient prosi mnie o zaprojektowanie komfortowego wnętrza

Klient prosi mnie o zaprojektowanie komfortowego wnętrza

Mój ojciec dużo mi pomógł to to głównie dzięki niemu jestem teraz znanym projektantem wnętrz. Zawsze podsyłał mi najlepszych klientów i pozwalał się rozwijać. Dzięki niemu prowadzę własne biuro i radzę sobie na prawdę świetnie w tej branży.

Zaprojektowałem klientowi bardzo komfortowe wnętrze w jego willi

projektowanie komfortowych wnętrz w KielcachW zeszły piątek dzwonił do mnie ojciec i poinformował mnie, że odezwie się do mnie jakiś poważny biznesmen, który inwestuje w naszym mieście. Ojciec polecił mu moje biuro i mam dla niego wykonać    projektowanie komfortowych wnętrz w Kielcach. Nie wiedziałem o jakie miejsce chodzi i z niecierpliwością czekałem na informację od tego biznesmena. Kiedy już umówiliśmy się na spotkanie to dowiedziałem się, że kupił on wille na obrzeżach miasta i to o ten budynek właśnie chodziło. Zapytałem jakie ma mieć przeznaczenie jego posiadłość, ponieważ to było niezbędne mi do pracy. Muszę wiedzieć jak przeprowadzić  projektowanie  wnętrz u niego. Ma tam być hotel dla gości, którzy przyjeżdżają do nasze miasta po inwestycje czy na spotkania służbowe. Willa miała być przeznaczona dla konkretnej grupy ludzi. Takie informacje były dla mnie wystarczające i wiedziałem już jak mam zabrać się do działania. Pomieszczenia były komfortowe i w takim stylu zamierzałem je zachować. Wpadło mi do głowy sporo ciekawych pomysłów, które omówię z klientem na najbliższym spotkaniu. Zadzwoniłem również do ojca, ażeby mu podziękować. To dla mnie bardzo duże zlecenie i na pewno będzie ono dochodowe. Zabrałem się od razu do pracy.

Klienta zachwyciły moje projekty. Postarałem się bardzo i zostało to docenione. Facet planuje zainwestować w inne budynki w Kielcach i zaznaczył, że projektowanie każdego z nich na pewno zleci właśnie mi. Czuję się bardzo doceniony.