You are currently viewing Koleżanka jeździ z psem na szkolenia

Koleżanka jeździ z psem na szkolenia

 

Moja koleżanka z pracy dostałam na święta na prezent pieska. Jest to piesek rasowy, zresztą naprawdę bardzo ładny. Gdy zobaczyłam zdjęcia jak siedział pod choinką z ogromną kokardą to muszę przyznać, że wyglądał naprawdę słodko.

Koleżanka szkoli psa w Warszawie

Psi fryzjer WarszawaJednak uważam, że pies nie jest chyba najlepszym pomysłem na prezent. Koleżanka na początku gdy dostała była nieco oszołomiona tym prezentem. Jednak teraz chyba zaczęło do niej docierać jakie prezent zrobili jej najbliżsi. Oprócz tego, że musi teraz wcześniej wstawać żeby wyjść z psem przed wyjściem do pracy to ma także inne dodatkowe obowiązki. Na przykład musi chodzić na strzyżenie raz w miesiącu z tym pieskiem. No inaczej nie wygląda on za dobrze. Ma co prawda naprawdę blisko psiego fryzjera w Warszawie ale po procy musi się naprawdę śpieszyć żeby do niego zdążyć. Dodatkowo stwierdziła, że warto by jednak tego pieska trochę wyszkolić. No jak na razie gdy sama próbowała to za bardzo jej to nie wychodziło. Dlatego też poszła na specjalne szkolenie psów w Warszawie ze swoim pupilem. To szkolenie oczywiście trochę trwało ale teraz koleżanka jest naprawdę zadowolona z efektów. Teraz jej pies potrafi wykonać naprawdę wiele komend i poleceń. W sumie to czasem nawet chwali się tym czego to on nie potrafi. Ale mimo wszystko powiedziała, że pewnie gdyby sama miała sobie kupić psa kiedyś to nie czy by się na to zdecydowała. W końcu jest to ogromna odpowiedzialność.

Zresztą już teraz zastanawia się co zrobi z nim podczas urlopu bo chciała na dwa tygodnie pojechać za granice. Ja zadeklarowałam że mogę się nim wtedy zająć. Przynajmniej moje dzieci przez te dwa tygodnie będą miały jakąś rozrywkę i zobaczą może w końcu, że pies to też obowiązek. Bo one już od dłuższego czasu chcą żebym kupiła im psa albo wzięła ze schroniska.

Więcej znajdziesz na http://zuzik.pl