You are currently viewing Kompensacja mocy biernej i kupowanie wyłączników

Kompensacja mocy biernej i kupowanie wyłączników

Dwa tygodnie temu mój chłopak zlecił mi można powiedzieć, że zadanie bojowe. Mianowicie miałam kupić kilka rzeczy, które są mu potrzebne, a które szczerze mówiąc dla kobiety są po prostu czarną magią. Dostałam listę owych zakupów, ale szczerze mówiąc nie za wiele z niej rozumiała. Najważniejsze dla mojego chłopaka było to, żebym kupiła mu cztery wyłączniki kompaktowe.

Wyłączniki z kompensacją mocy biernej

kompensacja mocy biernejPojechałam więc do sklepu, w którym według mojego lubego wszystkie te rzeczy mogłam dostać. Oczywiście musiałam zapytać kogoś z obsługi o owe wyłączniki, ponieważ niestety nie miałam pojęcia, jak one wyglądają. Na szczęście miły Pan pracujący w owym sklepie bardzo mi pomógł i znaleźć owe wyłączniki. Niestety nie była to jedyna rzecz, którą musiałam kupić. Mój chłopak zażyczył sobie, żebym również kupiła mu wyłącznik krańcowy. Zapytałam owego Pana w sklepie o ten wyłącznik. Pan uprzejmie odpowiedział, że mają jedynie taki, w którym jest tania kompensacja mocy biernej. Zadzwoniłam do mojego chłopaka i zapytałam, czy o właśnie taki mu chodzi i ku mojej ogromnej uciesze okazało się, że właśnie taki miałam kupić. Pan mnie obsługujący bardzo zachwalał ten wyłącznik, mówił że znajduje się przy nim przycisk bezpieczeństwa i inne rzeczy, ale powiem wam szczerze, że jak typowa kobieta kompletnie nie rozumiałam o co mu chodzi, chociaż trzeba przyznać, że owy Pan z przejęciem opowiadał o tym wszystkim, za co ogromny szacunek dla niego.

Okazało się, że przy zakupie dwóch bezpieczników dostałam jeszcze gratis jeden przekładnik prądowy. Nie wiem do czego on służy, oraz czy przyda się mojemu chłopakowi, ale jak go zobaczył to był zachwycony i stwierdził, że częściej mnie będzie wysyłał do sklepu po takie zakupy. Nie ukrywam, że cieszę się z tego, że kupiłam wszystko o co mnie prosił i go nie zawiodłam.

Czytaj więcej na: http://kontratech.com